Bim aktüel 23 Mart 2018

Bim aktüel 23 Mart 2018

Bim aktüel kataloğunda bu hafta da 23 Mart 2018 Cuma günü başlayacak indirim kampanyasında sizleri yakından ilgilendiren katalog indirimleri ile BİM şubelerine giderek bu indirim kampanyasından faydalanın. 23 Mart 2018 Bim indirim kampanyasında 30 Mart 2018 Cuma gününe kadar satışta olacak ürünler için siz de acele etmelisiniz. Bim güncel broşürlerinde Salı indirim kampanyası teknoloji ürünleri ile elektronik mutfak gereçlerinde indirim fırsatları dışında Tariş marka sirkelerde, Şalgam suyunda ve Üzüm pekmezinde de indirim avantajı sağlanıyor. ayrıca Gıda ürünleri Bim kampanyasında İncir reçeli indirimi de sizin dikkatinizden kaçmamalı. Kolonya ve sıvı sabun fiyatlarında da indirime gidiliyor. Bim şubelerinin 5000’i aşması ve Türkiye’nin 81 ili ile tüm ilçelerinde açılması bazı dedikoduları da beraberinde getirdi. Bim market Ak Parti ile ilişkili bir firma mı ya da Bim mağazaları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Emine Erdoğan ile ilgili bir mağaza mı gibi sorular sorulsa da bu isimlerle Bim marketlerinin ilişkili olmadığı ifade ediliyor. Bim market iktidara yakın kişilerin olsa da halka arzelimesinin ardından kamu marketleri olarak da adlandırılıyor. 23 Mart – 30 Mart 2018 tarihleri arsında ülkemizdeki tüm Bim marketlerinde satılmaya başlanacak olan kaliteli ve ucuz Bim ürünlerinde fırsatları kaçırmayın.

Bim aktüel 23 Mart 2018 hangi indirimler var?

Bim marketlerinde önümüzdeki hafta neler indirime girsin istiyorsanız yorumlar bölümüne yazarak istediğiniz ürünlerin kampanyalar kapsamında değerlendirilmesini talep edebilirsiniz. 2018 Bim indirimlerine siz karar vermek istediğiniz anda sayfamızda yorumlarınızı bırakabilirsiniz. Bim kampanya broşüründe 23 Mart 2018 tarihinde Ayçiçek yağlar indirime giriyor. Makarna ve bakliyat ürünlerinde de fırsatlar başlayacak. Ayrıca Bim Çaykur marka çayda da indirim var. Bim kataloğunda dikkat çeken ürünlerden biri de aydınlatma gereci Aeron solar aydınlatma gereci ile siz de karanlıkta kalmayın. 99 TL’ye satılacak olan ürünün garantili ve kaliteli olmasını da özelliklerine eklediğinizde kaçırılmamasını tavsiye ederiz.

Bim indirim kataloğu 23 Mart – 30 Mart 2018

Bim çiçek sakksılarında kampanya varken, bahçe ve tarlada da kullanmanızı tavsiye edebileceğimiz Bim ürünü budama makası ile çiçek soğanları tohumlarında da indirim var. Ayrıca bahçe aletlerinde de bu hafta indirimler olacak. Bim broşürlerini incelemeye devam ettiğimizde gözümüze çarpan önemli bir ürün de JVC marka 109 cm Full Hd smart led televizyon 1499 TL’den satışa sunuluyor. Bu üründe dahili uydu alıcı ve 2 yıl garanti de ilave olarak belirtmemiz gereken diğer özelliklerdi. Vestel tarafından üretilen bu ürünün diğer markalardan geri kalmadığı yorumları yapılıyor. Bu ürünün çok az sayıda geliyor olmasını da dikkate alırsanız indirimlerin başladığı ilk gün size en yakın Bim şubesine gelerek satın alabilirsiniz. İkinci güne bile kalmayan bu ürünün genellikle ilk günden tükendiği ifade ediliyor. Kredi kartı ie taksit imkanının da olduğu Bim alışverişlerinde sizlerin para puan kazanmanızın da önü açık. Kampanyalardan da yararlanarak karlı çıkabilirsiniz.

Bimdebu hafta nelerde kampanya var?

Bim elektrikli süpürge bekleyenlere de müjdemiz var. Şok aktüel Bim kataloglarında beklediğiniz ürün sonunda geldi. Bim aktüel ürünler bu hafta Fantom marka cyclone elektrikli süpürge sadece 189 TL gibi uygun bir fiyatla satılacak. Torbasız Bim elektrik süpürgesi için acele etmeniz gerekiyor. İndirimler 23 Mart 2018 günü başlıyor ve aynı gün elektirkli süpürgenin tükenebileceğini unutmayın. Çekim gücünün ve kalitesinin tam da istediğiniz ölçüde olduğunu düşünüyoruz. Bim bu haftaki kampanyalarında evinizin sağlıklı ve temiz olmasının güvencesi olan Bim süpürge hakkında yorumları da buraya yapabilirsiniz. Bim kataloglarını inceledikten sonra da olmasını istediğiniz ürünler hakkında sayfamıza katkı sunabilirsiniz. Google aramalarında Bim indirimlerini arayanların sayfamıza geldiğiniz ve buradaki katalogların yayınlandıkça güncelleneceğini unutmayın. Bim aktüel Mart ayı fırsatlarını inceleyin.

Bim indirimler kampanyalar 2018 Bim indirimler kampanyalar 2018 Bim indirimler kampanyalar 2018 Bim indirimler kampanyalar 2018

Etiketler:

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. Ada Şeref dedi ki:

    Kardeşim neden geçen hafta salı indirim kataloğunu yayınlamadınız. Başka yere bakmadım sadece buradan takip ediyorum.

Yorum Yaz