Alfa Romeo Giulietta 2018 kampanyası

Alfa Romeo Giulietta 2018 kampanyası

Sahibinden otomobil fiyatlarına göz atanlar için yeni bir kampanya başladı. 2018 model Alfa Romeo fiyatları sizleri de sevindirecek Bu kampanya ile alacağınız sıfır kilometre otomobilin fiyatını ikiye bölüyoruz. Yarısını şimdi alıyoruz, yarısını da seneye talep ediyoruz. Bu kampanya ile yüzde 50 öteleme imkanına sahip olacak, indirim ve fırsatları değerlendirmek isteyenler için çok güzel bu kampanya sadece Alfa Romeo bayilerinde geçerli olacaktır. 2018 Mart ayında yapacağınız 2018 model Alfa Romeo alımlarına getirilen bu fırsat Alfa Romeo marka diğer modeller için de geçerli. Örneğin 2016 model araç alacaklar sahibinde.com’a girip ikinci el otomobil aramasınlar. Ödeme kolaylığı sunan Alfa Romeo bayilerinde MArt ayı içinde alacağınız araçlar için yüzde 50’sini 2019 yılında ödeme kolaylığından faydalanabilirsiniz. Sıkı pazarlık yaparak ikinci el araç almaya artık uğraşmanıza gerek kalmadı. Fiyatlar makul ve tam da otomobil alacakların istediği gibi. alfa romeo modelleri ile ilgili başlatılacak kampanyada sizler de yeni ve konforlu bir otomobil sahibi olabilirsiniz.

Alfa Romeo güncel indirimlerini ve kampanyalarını sizlere duyurmaya devam edeceğiz. Tavsiye otomobil olarak 1.6 JTDM 120 HP turbo dizel motor seçeneğiyle öne çıkan Alfa Romeo 2018 model Giulietta modelleri, tüm aya özel “Yarısı Şimdi, Yarısı Seneye” kampanyası kapsamında satın alınabiliyor. Yarısı Şimdi, Yarısı Seneye kampanyasının daha da genişleyebileceği konusunda Alfa Romeo forumlarında iddialar olsa da bu konu ile ilgili firmanın son açıklamalarını sizlere duyurmaya devam ediyor olacağız. Alfa romeo giulietta sahibinden kampanyaları ve fiyatları için sahibinden.com Alfa Romeo kategorisindeki fiyatları inceleyebilirsiniz.

alfaromeo-kampanyalari-2018

Alfa Romeo kampanyaları başlığında bu ay sadece Mart ayının sonuna kadar 1.28 faizli kampanyada 74 bin 200 TL’lik ilk ödeme Mart 2018’de istenirken, diğer taksiti ise 2019 yılı MArt ayı içinde ödemeniz isteniyor. Türkiye’de otomobil tutkunlarının en çok tercih ettiği otomobillerden biri olamasa da markası ve sağlamlığı ile adından söz ettiren Alfa Romeo yeni modelleri ile 2019 yılında da çok konuşulacak gibi. İndirimli 2. el otomobil arayanlar için bulunmaz bir fırsat da sunan Alfa Romeo markasının Türkiye’de çok daha fazla tanınmak adına kampanyaları devam ettirmesi bekleniyor. Avrupa otomobiller içinde belki de memnuniyet oranının en fazla olduğu marka olan Alfa Romeo’nun neden çok fazla tercih edilmediğine gelirsek, bu markanın diğer otomobiller kadar üretim yapmaması ve fiyatlarının da yüksek olması olarak ifade edilebilir. Alfa Romeo Giulietta 2018 modellerde başlayan indirim ve fiyat öteleme kampanyasından faydalanmak için acele edin. alfa romeo fiyatları için otomobil firmasının resmi internet sitesini de ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler: ,

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

  1. Güngör Erkin Egeli dedi ki:

    Arkadaşlar son aktüel ürün kataloğunu tedarik edebildiniz mi acaba

  2. Muktedir Kılınçarslan dedi ki:

    Kampanyalar hakkında daha fazla paylaşım bekliyoruz değerli arkadaşlar

Yorum Yaz