Boyner indirim kodu ile kampanyaların tadı 2018 yılında daha da fazla olacak gibi. Siz de Boyner mağazalarından alışveriş yaparak indirim imkanına sahip olun. Ekonomik verilerin yeniden yükselerek iyimser bir seyir izlemesi ile alışveriş çılgınlığı yeninden başladı. Türkiye’nin en kaliteli ve köklü mağazalarından olan Boyner bu Şubat ayında da kampanyalarla dopdolu. Heyecanlı alışveriş için siz de Boyner ile alışverişin tadını çıkarın.

İndirim kuponları ve kupon kodlarını kullanarak Boyner indiriminden faydalanmak, alacağınız ürünü daha uygun ve ucuz fiyata almak istemez misiniz? Bunu kim istemez ki değil mi? Evet siz de Boyner Kozmetik bölümünden alışveriş yaparak çok fazla harcamaya, çok fazla indirim kazanın.

Boyner kozmetik ürünlerinden her 250 liralık alışverişiniz için 50 lira indirim varken, 500 TL tutarındaki alışverişinize 100 TL, 750 liralık ve üzeri alışverişlerinize 150 TL indirim vaat edilirken 1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde de 200 TL indirim kazanıyorsunuz. Boyner kozmetik indiriminden faydalanmak için parfümlerden makyaj malzemelerine kadar binlerce ürün için indirim kodumuz KOZMETIKASKI olarak belirlenirken, bu kodu kullanarak alışverişinizi daha ucuza getirebilirsiniz.

Boyner Kozmetik İndirim Kodu: KOZMETIKASKI

Boyner

250 TL’ye 50 TL,
500 TL’ye 100 TL,
750 TL’ye 150 TL,
1000 TL’ye 200 TL indirim yapıyor.

2 yorum

  1. Kampanyalar ve indirimler için bir uygulama yapar mısınız oradan takip edelim biz yenilikleri ve kampanyaları

  2. Boyner indirim kodu kullanmadan alışveriş yapmamanızı tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir