Category Archive : İndirim Kuponu

BOYNER 100 TL Babalar günü indirim kodu 2019

BOYNER 100 TL Babalar günü indirim kodu 2019

Boyner babalar günü indirim kampanyası ile babaları ve evlatları sevindirecek bir kampanya başlattı. Siz de babalar günü hediyenizi Boyner mağazalarından alın 100 TL cebinizde kalsın. Babalar Gününe Özel 50%+100 TL Boyner İndirim Kodu kampanyamerkez.com farkı ile ücretsiz olarak sizlerin olsun. Babalar günü kampanyaları gelsin diye bekleyenler, nihayet indirim kampanyası Boyner mağazalarından geldi. Her 400 TL’lik alışverişinize 100 TL indirim veren kodu aşağıdan alabilirsiniz.

Babalar Gününe özel %50’ye varan indirimlere ilave her 400 TL’lik alışverişlerinizde sepette 100 TL indirim kazanırsınız! Boyner mağazasına git ve sepet aşamasında bu kodu yapıştır.

BOYNER 100 TL’lik Babalar Günü indirim kampanyası kodu: BABA400

Kitapseç 50 TL İndirim Kodu

Kitapseç 50 TL İndirim Kodu

İndirimli kitap kampanyalarını araştırıyorsanız Kitap Seç tam da size göre bir indirim kampanyası başlattı. Kitap indirimleri dendiğinde akla ilk gelen kitap satış firması olan Kitap Seç’ten 300 TL ve üzeri alışverişlerde 3000 para puan yani 30 TL indirim kazandıran indirim kodunuzu kampanyamerkez.com olarak sizlere sunuyoruz.

Kitapseç.com mağazasına git ve sepet aşamasında bu kodu yapıştır. Kitapseç indirim kupon kodlarımız

 • Kampanya 06.06.2019’da Sona Erecektir.
 • 5000 Para Puan değerindeki kodunuz: PP1482494170BAE16 (500 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL indirim)
 • 3000 Para Puan değerindeki kodunuz: PP148249416894C72  (300 TL ve üzeri alışverişlerde 30 TL indirim)
 • 1000 Para Puan değerindeki kodunuz: PP14824943396BB92  (100 TL ve üzeri alışverişlerde 10 TL indirim)
 • Para Puanı yapacağınız alışverişlerde sepette anında indirim olarak kullanılabilir.
 • Para Puan hiçbir şekilde nakite dönüştürülemez ve başka kampanyalarla birleştirilerek kullanılamaz.
 • Para Puan kodunuz yapacağınız alışveriş tutarı kapsamında geçerlidir.
 • Kitapseç kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
MAVİ 150 TL'lik Bayram İndirim Kodu

MAVİ 150 TL’lik Bayram İndirim Kodu

Ramazan Bayramı kampanyalarından en güzelini MAVİ mağazaları yapıyor. 150 TL indirimli alışveriş için yapmanız gereken MAVİ mağazalarından alışveriş yapmak olacak. İndirimler ve kampanyalar ile gündemin en üst sıralarında yer alan Kampanyamerkez bu defa da sizlere Bayram fırsatlarını sunuyor.

Mavi Kartuş ile tek seferde yapacağınız 750 TL ve üzeri alışverişlerinizde 150 TL anında indirim kazanırsınız! Mavi mağazasına git ve sepet aşamasında bu kodu yapıştır . MAVİ 150 TL’lik indirim kupon kodu: MAVI150

Mavi sahibi kim?

1991 yılında Sait Akarlılar tarafından kurulan Mavi, Türkiye’nin en büyük tekstil firmalarından biri olarak bilinmektedir.

Genellikle denim türü ürünler tasarlayan marka İstanbul’da kurulmuştur. Kanada, Avustralya, Rusya, ABD, Almanya gibi 50 ülkede 310 şubesi bulunan Mavi Shop, zincir mağazaları ile müşterilerine doğrudan hizmet vermektedir.

2012 yılı itibariyle gelirleri 315 milyon dolar olarak bilinen Mavi’nin tişört koleksiyonları da büyük bir ilgi toplamaktadır. Reklam kliplerinde Adriana Lima ve Kıvanç Tatlıtuğ’a yer veren marka, Almanya’nın en iyi jean markası seçilmiştir.

2004 yılında Amerikan Cosmogirl Dergisi tarafından ‘’En Seksi Jean’’ seçilen mavi İstanbul’un atmosferinden etkilenerek farklı projelerle yaz sezonuna yeni bir başlangıç kazandırmıştır.

Kim Kurdu : Sait Akarlılar


20 TL Us Polo Assn İndirim Kodu

20 TL Us Polo Assn İndirim Kodu

Us Polo Assn İndirim kampanyası ile siz de alışverişlerinizde 20 TL kazanın.
Us Polo alışveriş indirim kupon kodunu bedava kullanabilirsiniz. Kampanyamerkez.com fırsatlarından haberdar olmak için sitemizin sosyal medya hesaplarını da takip edebilirsiniz.

Us Polo mağazalarından yapacağınız 150 TL ve üzeri tüm alışverişlerde geçerli 20 TL indirim sağlar. Us Polo Assn mağazasına git ve sepet aşamasında bu kodu yapıştır.

Us Polo Assn 20 TL’lik İndirim kupon kodu: USPAPF20

Us Polo Assn kime ait?

Aydınlı Grup’un temelleri 1965 yılında “Aydınlı Yerli Mallar” adıyla, İstanbul Fatih’te ilk mağazanın açılması ile atılır.

70’li yıllar çok katlı mağazacılığın başlaması, Aydınlı markası ile kadın ve erkek ürünlerinin toptan satışı, ilk atölyenin kurulması ve 200 bayiye ulaşılması ile büyümenin hızlandığı yıllardır.

1989 yılında AYDINLI HAZIR GİYİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. kurulur ve günün en son teknolojik olanakları ile donatılmış olan üretim tesisleri 1990 yılında faaliyetine başlar.

Pierre Cardin ile anlaşma

90’lı yıllar grubun tarihinde, imzalanan uluslararası anlaşmalar ile önemli bir dönüm noktasıdır. 1993 yılında Pierre Cardin, 1995 yılında Cacharel ve 1997 yılında U.S. Polo Assn. ile imzalanan sözleşmelerle büyüme ivme kazanır.

2000’li yıllar grubun, Türkiye’deki başarısını uluslararası arenaya taşıyarak temsil ettiği markaların yakın coğrafyalardaki tek söz sahibi olduğu, Türkiye ve yurtdışında mağazacılık atağını başlattığı yıllardır.

Bugüne gelindiğinde Aydınlı Grup; 4.000’i aşkın çalışanı ile sadece Türkiye’nin değil yakın coğrafyasının da en büyük hazır giyim perakendecilerinden biridir.

Aydınlı Grup öncü oldu

Kaliteli hizmet ilkesini benimseyerek evrensel değerlere özen gösteren, çevre bilincine duyarlı üretim yapan ve müşteri odaklı çalışma sistemi ile dünya standartlarında yapılanan Aydınlı Grup, hazır giyim sektöründe elde ettiği başarıyı inşaat sektörüne de taşımış ve güneş enerjisinden elektrik üreten Solarkent projesi ile Türkiye’de bir ilke daha imza atmıştır. Koru Florya projesi ile bu sektördeki varlığını pekiştiren ve Vadi İstanbul ile konut sektörüne farklı bir bakış açısı getiren Aydınlı Grup; tekstil, hazır giyim perakendeciliği ve inşaat sektöründeki yatırımları ve yeni projeleri ile ülke ekonomisine katma değer sağlamaya devam etmektedir.

1993 yılında grup bünyesine katılan ilk marka olan Pierre Cardin, 1950’de Fransa’da temelleri atılmış bir hazır giyim markasıdır. Yaşamın her alanında fark edilir bir şıklığı olan, sağlıklı yaşam ve sporla ilgilenen, centilmen, stil sahibi erkekler için hazırlanan koleksiyonlarıyla fonksiyonellik ve çeşitlilik sunan Pierre Cardin, kaliteyi ve konforu, tasarımdaki gücü ve ustalığıyla birleştirerek, kendine güvenen ve her ortamda fark edilir bir şıklıkla sosyalleşen erkeklerin moda konusundaki yol göstericisidir.

1995 yılında gruba katılan Cacharel’in geçmişi 1962 yılına kadar uzanmaktadır. Dünyada şıklığın, modernizmin ve zarif giyinme sanatının bir sembolü olarak kabul edilir. Cacharel, şık duruşunu fonksiyonel detaylarla destekleyen, sade fakat kaliteli ve tasarımda farklılaşan bir görünümü benimsemiştir. Marka, ne istediğini bilen, özgür, gezgin, keşfetmeyi seven ama aynı zamanda da sofistike ve detaylarda gizli tasarım ve kaliteye önem veren erkeklerin vazgeçilmez tercihidir.

1890 yılında Amerika’da kurulan U.S. Polo Assn., polo sporunun Amerika ve Kanada’daki temsilcisidir. Tarihte, kralların ve asillerin sporu olarak da anılan ve polo sporundan doğan marka, bu spordan ve sunduğu yaşam tarzından aldığı ilhamı koleksiyonlarına taşımaktadır. Klasik U.S. Polo Assn. renkleri ve arması da bu tarzı desteklerken, sporun ruhunu da yansıtır. Özgün, rahat ve şık modelleriyle kadın, erkek, çocuk herkese ve her yaşa hitap eden U.S. Polo Assn., hem gençlerin, hem de ailelerin favori markasıdır.

Aydınlı Grup hangi markaların sahibi

Aydınlı Grup, U.S. Polo Assn.’de 57, Cacharel’de 17, Pierre Cardin’de ise 13 ülkede bu 3 uluslararası markanın sahibi ya da lisansörü konumundadır.

Aydınlı Hazır Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş., bağımsız global bir ekonomi dergisi araştırmasında 2017 verilerine göre, Türkiye’deki tüm sektörlere ait firmalar içinde satış karlılığında 41. sırada, FVÖK sıralamasında da kendi sektöründe 1. sıradadır.


DeFacto 45 TL İndirim Kupon Kodu

DeFacto indirim kampanyası 2019 yılında da devam ediyor. Güncel indirim kampanyalarını takip edenler için DeFacto kampanyasından sizleri de haberdar edelim.

Kampanyamerkez size DeFacto alışverişlerinizde kullanabileceğiniz 45 TL Defacto indirim kuponu veriyor! Hemen tıklayın 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli 45 TL indirim kodu sizin olsun!

DeFacto 45 TL’lik indirim kupon kodu: PCDF45

20 TL Migros Sanal Market İndirim Kodu

Sadece Mobil Uygulamada Geçerli 200 TL Alışverişinize 20 TL İndirim Kodu! Kampanya ilk 1000 Kişi ile Sınırlıdır. Her Kullanıcı Kampanyadan Sadece 1 Kez Yararlanabilir. Kodların Son Kullanım Tarihi 6 Haziran 2019 23:59’dur.

20 TL indirim kodu: SMPCD00006EK278

N11 zincir kupon kampanyası 2019

N11 zincir kupon kampanyası ile alışverişlerinizi karlı hale getiriyor. Ülkenin en geniş yelpazeli e-ticaret platformunda gün geçmiyor ki yeni bir indirim kampanyası haberi gelmesi. 2 Haziran 2019 tarihine kadar devam edecek önemli bir indirim kampanyası başladı. Tüm Türkiye’den katılımlar devam ederken kampanyanın şartları da açıklandı. Alışverişe başlayarak kuponlar kazanıyorsunuz ve bu kuponları kullanarak da indirim kazanıyorsunuz.

2019 internet alışveriş kampanyaları içinde en çok rağbet gören N11 zincir kupon kampanyası 1 Nisan 2019 tarihinde başlamıştı. Katılımın devasa boyutlara ulaştığını gören N11 yetkilileri 2020 yılında da bu kampanyanın daha kapsamlı bir şekilde yeniden yapılabileceği konusunda fikirler topluyor. Kara Cuma indirimlerinin Türkiye’de en çok N11 mağazalarından yapılan alışverişlerle gündeme geldiğini söylersek abartmış sayılmayız.

Nasıl Kupon Kazanırım?

N11 indirimli ürünlerinin yer aldığı alışverişlerde kampanya devam ediyor. Hemen alışveriş yapmaya başla, kupon/kuponlar kazan, istediğin ürünü indirimli al

Son Gün 2 Haziran

1 Nisan – 2 Haziran tarihleri arasında alışveriş yaparak bu kampanyadan istifade edenlerden ol.

7 Farklı Kupon kodu kullanabilirsiniz

Alışveriş yaptıkça farklı tutarlarda kupon kazan

11 Gün Geçerli

Kuponların aktif olduktan sonra 11 gün içinde kullan

Zincir Kupon Kampanyası nedir?             

n11.com üyeleri, 01 Nisan – 02 Haziran 2019 tarihleri arasında tek seferde yapacakları 11 TL ve üzeri alışverişlerinden çeşitli tutarlarda indirim kuponları kazanma fırsatı yakalıyor.

Detaylar: n11.com/kampanyalar/zincir-kupon

N11 kampanyaları ile okul malzemeleri indirimi

N11 kampanyaları ile okul malzemeleri indirimi

N11 okul kampanyasını başlattı. Eylül ayında açılacak olan okullara yönelik yapacağınız alışverişler için N11 Zincir Kupon kampanyası ile 122 TL’ye varan indirim kazanabilirsiniz. Yapacağınız alışveriş tutarına göre artan indirim imkanı ile siz de okul alışverişinizi 2018 – 2019 eğitim öğretim yılına başlarken indirimli alın. İlkokul ve ortaokul malzemeleri ile lise ve üniversite öğrencileri için birbirinden farklı okul ürünlerinde indirimli fiyatlara göz atın. Anaokulu ve kreş indirimi ile de bu kampanyaya katılanlar fırsatları kaçırmadan alışveriş için aşağıda vereceğimiz yöntemle daha ucuza alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Zincir Kupon – 122 TL’ye Varan İndirim

Son Gün 30 Eylül
27 Ağustos – 30 Eylül tarihleri arasında 11 TL ve üzeri alışveriş yap

6 Farklı Kupon
Alışveriş yaptıkça farklı tutarlarda kupon kazan

11 Gün Geçerli
Kuponların aktif olduktan sonra 11 gün içinde kullan

Okul Dönemi Kupon Kampanyası nedir? n11.com üyeleri, 27 Ağustos – 30 Eylül 2018 tarihleri arasında tek seferde yapacakları 11 TL ve üzeri alışverişlerinden çeşitli tutarlarda indirim kuponları kazanma fırsatı yakalıyor.
Kuponu/Kuponları nasıl kazanabilirim? 30 Eylül 2018 saat 23.59’a kadar 11 TL ve üzeri alışveriş yaparak kupon/kuponlar kazanılabilir.

Kuponu/Kuponları hesabıma nasıl yüklerim? Yapılan alışveriş tutarına göre kazanılan kupon/kuponlar n11.com hesabına otomotik olarak yüklenir.

Hesabıma yüklenen kuponu hemen kullanabilir miyim?

Hesaba yüklenen kuponları aktif hale getirmek için Hesabım>Siparişlerim sayfasından “Alışverişi Tamamla” butonuna tıklayarak alışverişi tamamlamak gerekir. Alışverişi tamamladıktan sonra kupon/kuponlar aktif hale gelir.

Alışveriş ve kupon tutarları nelerdir?

Alışveriş aralığına göre kazanılacak kupon adedi ve tutarları aşağıdaki gibidir:
11 TL – 49 TL arası alışveriş yapan üyelerin hesabına 5 TL değerinde 1 kupon,
50 TL – 99 TL arası alışveriş yapan üyelerin hesabına 5 TL ve 11 TL değerinde 2 kupon,
100 TL – 249 TL arası alışveriş yapan üyelerin hesabına 5 TL, 11 TL ve 33 TL değerinde 3 kupon,
250 TL – 499 TL arası alışveriş yapan üyelerin hesabına 5 TL, 11 TL, 33 TL ve 55 TL değerinde 4 kupon,
500 TL – 999 TL arası alışveriş yapan üyelerin hesabına 5 TL, 11 TL, 33 TL, 55 TL ve 88 TL değerinde 5 kupon,
1.000 ve üzeri alışveriş yapan üyelerin hesabına 5 TL, 11 TL, 33 TL, 55 TL, 88 TL ve 122 TL değerinde 6 kupon yüklenecek.

Kuponu ne kadarlık alışverişlerde kullanabilirim?

Kuponların kullanım koşulları kategorilere göre değişkenlik gösterir. Detayları aşağıda görebilirsiniz.

Elektronik kategorisinden yapacağınız alışverişlerde:
5 TL değerindeki kupon 50 TL ve üzeri alışverişlerde,
11 TL değerindeki kupon 100 TL ve üzeri alışverişlerde,
33 TL değerindeki kupon 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde,
55 TL değerindeki kupon 1.250 TL ve üzeri alışverişlerde
88 TL değerindeki kupon 2.500 TL ve üzeri alışverişlerde
122 TL değerindeki kupon 3.500 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.

Elektronik hariç diğer kategorilerden yapacağınız alışverişlerde:
5 TL değerindeki kupon 50 TL ve üzeri alışverişlerde,
11 TL değerindeki kupon 100 TL ve üzeri alışverişlerde,
33 TL değerindeki kupon 275 TL ve üzeri alışverişlerde,
55 TL değerindeki kupon 600 TL ve üzeri alışverişlerde
88 TL değerindeki kupon 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde
122 TL değerindeki kupon 2.000 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.

*Kampanya kapsamında kazanılan kuponlar, ödenen tutar üzerinden hesaplanacaktır. Ödenen tutara, kredi kartı vade farkı ile kredi kartı puanı, kargo bedeli ve diğer tüm indirimler dahil değildir. Tüm indirimler düşüldükten sonra yapılan ödeme tutarına göre kupon zincirine hak kazanılacaktır.

Hesabıma yüklenen kuponların hepsini kullabilir miyim?

Üyeler, her alışverişte hesaplarına yüklenen kuponlardan sadece bir tanesini ödeme aşamasında seçip kullanabilir. Diğer kuponlar hesaptan silinecektir.

Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim?

Bir üye, farklı tutarlarda alışveriş yaparak kampanyadan birden fazla kez yararlanabilir. *Kampanya tüketicilere yöneliktir. Kampanyadan ticari gaye ile yararlanıldığı ve ticari alımların tespiti halinde kupon yüklemesi yapılmayacaktır, yüklenen kuponlar iptal edilecektir.

Farklı tutarlarda kuponları nasıl kazanabilirm?

Aynı alışveriş aralığından tekrar aynı tutarda kupon kazanılamaz. Aynı aralıkta yapılan alışverişlerden bir alt zincirde yer alan kupon/kuponların yüklemesi yapılır. Farklı tutarda kuponlar kazanabilmek için farklı tutar aralığında alışveriş yapılması gerekir. Örneğin; ilk alışverişinizden 5 ve 11 TL değerinde kupon kazandınız. İkinci alışverişinizi de tekrar aynı aralıkta yaparsanız 5 ve 11 TL değerindeki kuponları değil, bir alt kupon zincirine ait 5 TL’lik kuponu kazanabilirsiniz.

Kuponu ne zamana kadar kullanabilirim?

Kazanılan kuponlar, aktif olduktan sonra 11 gün içinde kullanılmalıdır. 11 gün içinde kullanılmayan kuponlar hesaplardan silinecek ve telafi edilmeyecektir. Kupon/kuponlar alışveriş tamamlanma saatine göre aktif olur ve aktif olma saatinden itibaren 11 gün kullanım süresi vardır.
Kampanyaya katılmak için üye olmak zorunda mıyım? Kampanya kapsamında n11.com üyesi olarak yapılan alışverişlerden kupon kazanılır. Misafir girişiyle yapılan alışverişleri tamamlamadan önce, kupon kazanım bilgilendirme e-maili üzerinden üye olunduğunda kupon kazanma hakkı elde edilir.

Kuponlar hangi kategorilerde geçerlidir?

Kazanılan kuponlar; Emlak, Telsiz & Masaüstü Telefon, Sim Kart, Hat, Paketler, Tuşlu Telefon, İkinci El – Yenilenmiş Telefonlar, Uzatılmış Garanti; Elektrikli Ev Aletleri; Yatırımlık Altın & Gümüş, Süpermarket, Bebek Bezi & Islak Mendil, Oto Lastik, Dijital Kodlar & Ürünler, Toptan Satış, Toplu Satış, Kampanya, Fırsat kategorilerinde geçerli değildir.

Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim?

Kuponlar, n11.com’da yer alan diğer kampanya ve kuponlarla ve anında indirim kampanyalarıyla birleştirilemez.

Banka puanlarımı bu kampanyada kullanabilir miyim?

Akbank, Finansbank, Halkbank ve Garanti Bankası kredi kartı ve para kartlarındaki puanlar kullanılabilir. İş Bankası ve Yapı Kredi kartlarındaki puanlar yalnızca bu bankalar n11.com ile kampanya yaptığında kullanılabilir.

Tüm alışverişlerimden kupon kazanabilir miyim?

Uçak bileti kategorisi hariç 11 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizden kupon kazanabilirsiniz.

Ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir miyim?

Akbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi kartlarıyla yapacağınız ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir, kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve İş Bankası işlemlerinde ise banka puanı kullanmak için harcama tutarınız kadar puanınızın olması gerekir. Örneğin; kartınızda 20 TL puan var ve sizin alacağınız ürün 80 TL. Akbank, Garanti ve Yapı Kredi ile 20 TL’lik puanı kullanıp geri kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve İş bankası kartlarında ise 80 TL’lik ürünü almanız için 80 TL’lik puanınızın olması gerekir.

Kupon kullandığım alışverişi iptal veya iade ettiğimde ne olur?

Kupon kullanılan alışveriş geciken kargolama sonrası iptal edildiğinde veya tamamı iade edildiğinde, hangi kupon kullanıldıysa kupon kullanım süresi devam ediyorsa üyenin hesabına tekrar yüklenir. Kupon kullanılan alışverişte kısmi iptal veya iade yapılan durumlarında ise kupon hesabına tekrar yüklenmez.

Kupon kullandığım alışverişi satıcı iptal ederse ne olur?

Mağaza; alıcının kupon kullandığı alışverişin tamamını veya bir kısmını iptal ettiğinde, iptal edilen ürün/ürünlerde kullanılan indirim tutarı kadar kupon alıcının hesabına geri yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli minimum sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen minimum sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca geri yüklenen kuponun kalan kullanım süresi, alıcının alışveriş yaptığı tarih ile kupon son kullanım tarihi arasındaki süre kadar olacaktır.

Kuponu kullanamayacağım hizmetler var mı?

Kredili kargo hizmeti ve bu tarz hizmetler kupon kullanılarak satın alınamaz. Bu paketler mağazalara özel hazırlanmıştır ve n11.com üyeleri paketlerden yararlanamaz. * n11.com, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Morhipo Hummel İndirimi: Yüzde 62 +Yüzde 20

Morhipo indirim kuponları ve kampanyaları ile kurban bayramına damgasını vurdu. Türkiye’de en fazla alışveriş yapılan online mağaza olmaya aday olan Morhipo’nun Hummel ürünlerine yönelik başlattığı indirim kampanyası için fırsatların bitmesine 11 saat kaldı. 27 Ağustos 2018 saat 23:59’a kadar devam edecek olan Morhipo Hummel indirim kampanyasında yüzde 52 indirim ve bunun üzerine de yüzde 20 indirim imkanı veriliyor.

Kampanyadan haberi olanlar ihtiyaçlarını çoktan giderdi. Haberi olmayanlar için son 11 saat ve bu süre içinde hemen Morhipo mağazasına girerek indirimli alışverişinizi yapmanızı öneririz.

%62 + %20 Morhipo Hummel İndirimi
Hummel ürünlerinde Bayrama özel olarak %62’ye varan indirimlere EK olarak 100 TL ve üzeri sepetlere %20 indirim hala devam ediyor. Bayram için başlatılan kampanyanın bitmesine 11 sat kaldı.

Fırsat sona ermeden hemen tıkla ve indirimli ürünleri gör: Morhipo indirim

DeFacto 25 TL’lik indirim kodu (BEDAVA)

Türkiye’nin en etkin giyim marketi DeFacto’da bedava indirim kupon kodları arayanlar için yeni bir kampanya var. Bu kampanya ile siz de 200 TL ve üzeri alışveriş yaparak 25 TL indirim kazanabilirsiniz. Defacto indirim kodları güncel olarak artık kampanyamerkez.com üzerinde yayınlanacak. Siz de güncel olarak takip edeceğiniz sitemizdeki bu kampanya kupon kodlarından ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Bedava indirim kodu denince akla ilk gelen mağazalardan olan DeFacto sadece Picodi kullanıcılarına özel başlattığı kampanyada sepetinize eklediğiniz ürünlerin toplam fiyatı 200 TL’yi geçtiğinde kullanmanız için kod oluşturdu. Bu kod sayesinde 200 TL ödemeniz gereken siparişiniz için 25 TL indirimle 175 TL’ye satın alabiliyorsunuz.

Sadece Picodi kullanıcılarına özel 200 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL indirim sağlayan DeFacto indirim kodu: PICODI25

DeFacto mağazasına girmek için TIKLAYIN

DEFACTO DİĞER AKTİF KAMPANYALAR

3 Al 2 Öde
Mağazada 30TL İndirim Çeki
İndirim çekleri 11-20 Ağustos 2018 tarihleri arasında DeFacto’dan yapacağınız tüm alışverişlerde verilir.
21 Ağustos- 30 Eylül 2018 tarihleri arasında TEK FİŞTE YAPILAN 150 TL’lik her alışverişte 1 indirim çeki kullanılabilir.
Kampanya defacto.com.tr’den yapılan alışverişlerde geçerli değildir.

Tüm 50 TL üzeri alışverişlerde parfüm 14,99 TL
Bu kampanya kapsamında 50 TL ve üzeri tüm alışverişler için; https://www.defacto.com.tr/parfum-kampanyasi linki üzerindeki her ürün fiyatı 14,99TL olacaktır.
Kampanya, 5.08.2018 saat 11:00 ile 31.08.2018 saat 10:00 arasında geçerlidir.
DeFacto kampanya koşulları üzerinde dilediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
DeFacto kampanya koşulları üzerinde dilediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar..
Kampanya; kargo kampanyası, ödeme tipi kampanyaları ile birleşebilir ve bunların haricindeki diğer kampanyalar ile birleşemez.
Kampanya, indirim kodu ve hediye çekleri ile birleşemez.
Kampanyalı ürünlerin iadesinde, indirim oranı sepetteki ürünlere oransal olarak bölünür ve ürünün fiyatından düşülerek iade edilir.
Kampanya sadece defacto.com.tr’de geçerlidir.

Baby Care Ürünleri Kampanya ve İdae Süreçleri
Baby Care ürünlerinde 100 TL ve üzeri alışverişlerde, mobil cihazdan yapılan alışverişlerde de 75 TL ve üzeri alışverişlerde Kargo Bedava kampanyası geçerlidir defacto.com.tr uygulanan diğer kampanyalar bu ürünlerde geçerli değildir.
Baby Care ürünlerinden ve kampanyalı herhangi bir ürünü sepetinize eklediğinizde diğer kampanyalardan faydalanamamaktasınız.
İlk siparişinizde 100 TL ve üzeri alışverişiniz için 20 TL indirim kampanyası Baby Care ürünlerinde geçerlidir.
DeFacto kampanya koşulları üzerinde dilediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Baby Care ürünlerinde iade (bebek bezi, ıslak mendil, bakım ürünleri, vb.) alınmamaktadır.
Baby Care ürünleri (bebek bezi, ıslak mendil, bakım ürünleri, vb.) hariç , Paketi açılmamış ürünler iade alınabilmektedir. Paketi deforme olmuş, zarar görmüş ürünler iade alınmayacaktır.
Defacto.com.tr’den alınan ürün mağazaya iade edebilememektedir.
Prima ürünlerinde iade alınmamaktadır, iade etmek istemeniz durumunda Prima Danışma Hattı ile bağlantıya geçebilirsiniz. (Tüketici İlişkileri Danışma Hattı 08502200911)

100 TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Bedava!
DeFacto.com.tr üzerinden yapacağınız 100 TL üzeri alışverişlerde geçerlidir.
Kampanya, 02.12.2017 saat 10:15 – 31.12.2018 saat 10:00 arasında geçerlidir.
Standart kargo bedelinden daha düşük tutarlı alışverişleriniz için sepette ürünün fiyatı kadar indirim uygulanacak olup standart kargo ücreti tahsil edilecektir.
Kargo ve kapıda ödeme hizmet bedeli kampanya kapsamında değildir.
DeFacto kampanya koşulları üzerinde dilediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Kapıda ödeme hizmet bedeli kampanyaya dahil değildir.
Kampanya, tüm kampanyalar ve indirim kodları ile birleştirilebilir.

DeFacto'da 3 kampanya: 3 al 2 öde, indirim çeki, anında indirim

DeFacto’da 3 kampanya: 3 al 2 öde, indirim çeki, anında indirim

Okul alışverişleriniz için en uygun fiyatlı siparişlerinizi Defacto mağazalarından verebilirsiniz. Her 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde 10 TL indirim kazanmanızın dışında yeni gelen sezon ürünlerinden de beğendiklerinizi sipariş verebilirsiniz. Çünkü Defacto’da fırsatlar bitmiyor.

Defacto 3 al 2 öde kampanyası

Defacto 3 al 2 öde kampanyası hala devam ediyor. Seçili ürünlerde alacağınız 3 ürün için 2 ürün parası ödüyorsunuz. 1 ürün size bedava geliyor. Alışveriş kampanyaları, indirimler ve ücretsiz indirim kupon kodlarını ve detaylarını kampanyamerkez’de her zaman bulabilirsiniz.

Defacto 30 TL indirim çeki

Alışveriş kampanyaları dendiğinde ilk akla gelen mağaza hiç şüphesiz Defacto olacaktır. Bayram öncesi başlatılan ve hala devam eden indirim çeki kampanyasında tek seferde yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde 30 TL indirim çeki kazanın.

Anında 10 TL indirim

DeFacto sitesinde anında indirim kuponu: AVNTX10

Not: Kupon kodu 31.08.2018 tarihine kadar geçerlidir.

Ürünleri incelemek için hemen tıklayın

50 TL Boyner İndirim Kodu, boyner okula dönüş kampanyası

Boyner okul alışverişi 50 TL indirim kupon kodu

Boyner mağazalarından siz de okul malzemeleri için alışverişinizi yaparak 50 TL indirim kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken sadece aşağıda vereceğimiz kodu sepete girip uygulamak olacak.

Boyner okula dönüş kampanyasından faydalanmak için aşağıda vereceğimiz linkten giderek okul malzemeleri bölümünden tek seferde 250 TL ve üzeri alışveriş yapmanız gerekiyor.

Okula Dönüş kampanyasından yapılan 250 TL ve üzeri okul giyim, okul çantaları ve okul ayakkabıları alışverişlerde 50 TL indirim sağlar

Boyner indirim kupon kodu: OKUL50

İndirimli ürünler için tıklayın

Gezer Ayakkabı Çadır Günleri 6 – 21 Ağustos 2018

Gezer Ayakkabı Çadır Günleri 6 – 21 Ağustos 2018

En kaliteli ayakkabı markalarının başında gelen Gezer Çadır Günleri ile özel indirimli fırsatlar sunuyor. 6 Ağustos 2018 tarihinde başlayacak olan indirim günlerinde terlik, babet ve ayakkabılarda büyük bir ucuzluk başlayacak. Çadır günleri Gezer ayakkabı kampanyası 21 ağustos 2018 tarihine dek sürecek.

Özel tasarım babetlerin ve özel ayakkabı modellerinin en uygun fiyattan alıcı bulacağı bu kampanyalı günleri sakın kaçırmayın.

 

Ayakkabı ve terlik firması Gezer, 6 – 21 Ağustos 2018 tarihleri arasında açık olacak “İndirim Çadırı”nda ayakkabı ve terlikleri büyük indirimlerle satışını yapacak.

Gezer Ayakkabı İndirim Çadırı Nerede Kurulacak?

Adresi; Atatürk Mahallesi Lozan Caddesi No:9 Esenyurt / İstanbul

Gittigidiyor 1-15 Ağustos 2018 World Puan Kampanyası

Gittigidiyor 1-15 Ağustos 2018 World Puan Kampanyası

İndirim kampanyaları ve fırsatlarıyla tüketicinin gözünde bir numara olmaya aday Gittigidiyor 1 Ağustos 2018 tarihinden itibaren 15 Ağustos’a kadar world kartınızla yapacağınız alışverişlerde World puan veriyor.

Online alışveriş sitesi Gittigidiyor Ağustos ayına özel kredi kartı kampanyası kapsamında world kart ile yapılacak 500 TL üzeri alışverişlerde 50 TL, 1000 TL üzeri alışverişlerde 75 TL değerinde world puan hediye ediyor. Kampanyaya 1 – 15 Ağustos 2018 tarihleri arasında yapı kredi cüzdan uygulaması üzerinden katılabilirsiniz. Sms ile başvurularda 25 TL eksik puan yatırılacaktır.

Kampanyaya SMS ile katılım nasıl gerçekleşiyor?
Yapı Kredi Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için GITTIGIDIYOR yazıp bir boşluk bırakarak, kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermelidir.

Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için GITTIGIDIYOR yazıp bir boşluk bırakarak, ”AL” yazıp boşluk bırakmadan kart üzerindeki müşteri numaralarını 8 haneli olacak şekilde SMS ile 4454’e göndermelidir.

Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için GITTIGIDIYOR yazıp bir boşluk bırakarak, kart numarasının son 6 hanesini SMS ile 6635’e göndermelidir.

Adl Giyim’den anında 150 TL indirim kampanyası

Adl giyim fırstalar sunmaya ve yeni kampanyalarla göz doldurmaya devam ederken, hangi ürünlerde nasıl bir kampanya var sorusunun da cevabı bulundu. ADL Giyim geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da yeni sezon alışverişlerde 150 TL anında indirim kampanyası başlattı. AdL indirimli ürünler yeni sezon ürünleri olarak belirlendi. İndirimli giyim kampanyalarını takip edenler için kaçırılmamasını istediğimiz güzel bir kampanya. Giyim mağazalarının uyguladığı kampanya yönteminin uygulandığı indirim kampanyası için çok harcayıp fazla indirim kazanmanız hedeflenmiş.

Adl giyim mağazalarında 2018 yaz sezonu ürünlerinden yapacağınız 300 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL, 600 TL ve üzeri alışverişlerde 150 TL anında indirim kampanyası sizleri bekliyor. Kampanya 30 Temmuz 2018 tarihine kadar geçerli olacaktır.

Türk giyim ve moda sektöründe asil ve zarif duruşuyla beğenileri toplayan, her kadının sahip olmak isteyeceği modern tasarımlı koleksiyonlar üreten Adl, Private Card müşterilerine özel düzenlediği bu kampanya 30 Temmuz 2018 tarihine kadar 2018 Yaz sezonu ürünlerinden yapacağınız alışverişlerde geçerlidir.

N11 2018 Zincir Kupon Kampanyası

N11 2018 Zincir Kupon Kampanyası

N11 yaz indirim kuponlarıyla siz de ihtiyaçlarınızı daha ucuza alabilirsiniz. İndirimli kuponlar ve güncel n11 kampanyası ile ilgili tüm detaylar kampanyamerkez.com’da ..  N11 zincir kupon kampanyası nedir? zincir kupon indiriminde ne kadar kar ediyorsunuz?

Nasıl Kupon Kazanırım?
Hemen alışveriş yapmaya başla, kupon/kuponlar kazan, istediğin ürünü indirimli al

Yaza Özel İndirimler
7 farklı kuponla bu yaz tüm alışverişlerinizi indirimli yapın

Yaz Kuponları Çıktı
150 TL’ye varan yaza özel indirimler n11’de sizi bekliyor

Yazın Tadına Varın
7 farklı kuponla tüm yaz alışverişlerinizi indirimli yapın

Alışverişe Başla
11 TL ve üzeri alışveriş yapabileceğin ve kuponlarını kullanabileceğin tüm kategoriler

Sıkça Sorulan Kampanya Soruları
Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

Yaza Özel Kupon Kampanyası nedir?

N11.com üyeleri, 18 Haziran & 26 Ağustos 2018 tarihleri arasında tek seferde yapacakları 11 TL ve üzeri alışverişlerinden çeşitli tutarlarda indirim kuponları kazanma fırsatı yakalıyor.
Kuponu/Kuponları nasıl kazanabilirim? 26 Ağustos 2018 saat 23.59’a kadar 11 TL ve üzeri alışveriş yaparak kupon/kuponlar kazanılabilir.
Kuponu/Kuponları hesabıma nasıl yüklerim? Yapılan alışveriş tutarına göre kazanılan kupon/kuponlar n11.com hesabına otomotik olarak yüklenir.
Hesabıma yüklenen kuponu hemen kullanabilir miyim? Hesaba yüklenen kuponları aktif hale getirmek için Hesabım>Siparişlerim sayfasından “Alışverişi Tamamla” butonuna tıklayarak alışverişi tamamlamak gerekir. Alışverişi tamamladıktan sonra kupon/kuponlar aktif hale gelir.
Alışveriş ve kupon tutarları nelerdir?
Alışveriş aralığına göre kazanılacak kupon adedi ve tutarları aşağıdaki gibidir:

11 TL – 74 TL arası alışveriş yapan üyelerin hesabına 5 TL değerinde 1 kupon,
75 TL – 149 TL arası alışveriş yapan üyelerin hesabına 5 TL ve 10 TL değerinde 2 kupon,
150 TL – 299 TL arası alışveriş yapan üyelerin hesabına 5 TL, 10 TL ve 20 TL değerinde 3 kupon,
300 TL – 599 TL arası alışveriş yapan üyelerin hesabına 5 TL, 10 TL, 20 TL ve 40 TL değerinde 4 kupon,
600 TL – 999 TL arası alışveriş yapan üyelerin hesabına 5 TL, 10 TL, 20 TL, 40 TL ve 70 TL değerinde 5 kupon,
1000 TL – 1999 TL arası alışveriş yapan üyelerin hesabına 5 TL, 10 TL, 20 TL, 40 TL, 70 TL ve 100 TL değerinde 6 kupon,
2000 ve üzeri alışveriş yapan üyelerin hesabına 5 TL, 10 TL, 20 TL, 40 TL, 70 TL, 100 TL ve 150 TL değerinde 7 kupon yüklenecek.

Kuponu ne kadarlık alışverişlerde kullanabilirim?
Kuponların kullanım koşulları kategorilere göre değişkenlik gösterir. Detayları aşağıda görebilirsiniz.

Elektronik kategorisinden yapacağınız alışverişlerde:

5 TL değerindeki kupon 50 TL ve üzeri alışverişlerde,
10 TL değerindeki kupon 100 TL ve üzeri alışverişlerde,
20 TL değerindeki kupon 200 TL ve üzeri alışverişlerde,
40 TL değerindeki kupon 1.250 TL ve üzeri alışverişlerde
70 TL değerindeki kupon 2.500 TL ve üzeri alışverişlerde
100 TL değerindeki kupon 3.500 TL ve üzeri alışverişlerde
150 TL değerindeki kupon 5.000 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.

Elektronik hariç diğer kategorilerden yapacağınız alışverişlerde:

5 TL değerindeki kupon 50 TL ve üzeri alışverişlerde,
10 TL değerindeki kupon 100 TL ve üzeri alışverişlerde,
20 TL değerindeki kupon 200 TL ve üzeri alışverişlerde,
40 TL değerindeki kupon 450 TL ve üzeri alışverişlerde,
70 TL değerindeki kupon 750 TL ve üzeri alışverişlerde,
100 TL değerindeki kupon 1.500 TL ve üzeri alışverişlerde,
150 TL değerindeki kupon 3.000 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.

*Kampanya kapsamında kazanılan kuponlar, ödenen tutar üzerinden hesaplanacaktır. Ödenen tutara, kredi kartı vade farkı ile kredi kartı puanı, kargo bedeli ve diğer tüm indirimler dahil değildir. Tüm indirimler düşüldükten sonra yapılan ödeme tutarına göre kupon zincirine hak kazanılacaktır.

Hesabıma yüklenen kuponların hepsini kullabilir miyim? Üyeler, her alışverişte hesaplarına yüklenen kuponlardan sadece bir tanesini ödeme aşamasında seçip kullanabilir. Diğer kuponlar hesaptan silinecektir.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Bir üye, farklı tutarlarda alışveriş yaparak kampanyadan birden fazla kez yararlanabilir.

*Kampanya tüketicilere yöneliktir. Kampanyadan ticari gaye ile yararlanıldığı ve ticari alımların tespiti halinde kupon yüklemesi yapılmayacaktır, yüklenen kuponlar iptal edilecektir.
Farklı tutarlarda kuponları nasıl kazabilirm? Aynı alışveriş aralığından tekrar aynı tutarda kupon kazanılamaz. Aynı aralıkta yapılan alışverişlerden bir alt zincirde yer alan kupon/kuponların yüklemesi yapılır. Farklı tutarda kuponlar kazanabilmek için farklı tutar aralığında alışveriş yapılması gerekir. Örneğin; ilk alışverişinizden 5 ve 10 TL değerinde kupon kazandınız. İkinci alışverişinizi de tekrar aynı aralıkta yaparsanız 5 ve 10 TL değerindeki kuponları değil, bir alt kupon zincirine ait 5 TL’lik kuponu kazanabilirsiniz.

Kuponu ne zamana kadar kullanabilirim? Kazanılan kuponlar, aktif olduktan sonra 11 gün içinde kullanılmalıdır. 11 gün içinde kullanılmayan kuponlar hesaplardan silinecek ve telafi edilmeyecektir. Kupon/kuponlar alışveriş tamamlanma saatine göre aktif olur ve aktif olma saatinden itibaren 11 gün kullanım süresi vardır.
Kampanyaya katılmak için üye olmak zorunda mıyım? Kampanya kapsamında n11.com üyesi olarak yapılan alışverişlerden kupon kazanılır. Misafir girişiyle yapılan alışverişleri tamamlamadan önce, kupon kazanım bilgilendirme e-maili üzerinden üye olunduğunda kupon kazanma hakkı elde edilir.

Kuponlar hangi kategorilerde geçerlidir? Kazanılan kuponlar; Emlak, Telsiz & Masaüstü Telefon, Sim Kart, Hat, Paketler, Tuşlu Telefon, İkinci El – Yenilenmiş Telefonlar, Uzatılmış Garanti; Elektrikli Ev Aletleri; Yatırımlık Altın & Gümüş, Süpermarket, Bebek Bezi & Islak Mendil, Oto Lastik, Toptan Satış, Toplu Satış, Kampanya, Fırsat kategorilerinde geçerli değildir.

Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Kuponlar, n11.com’da yer alan diğer kampanya ve kuponlarla ve anında indirim kampanyalarıyla birleştirilemez.

Banka puanlarımı bu kampanyada kullanabilir miyim? Akbank, Finansbank, Halkbank ve Garanti Bankası kredi kartı ve para kartlarındaki puanlar kullanılabilir. İş Bankası ve Yapı Kredi kartlarındaki puanlar yalnızca bu bankalar n11.com ile kampanya yaptığında kullanılabilir.

Tüm alışverişlerimden kupon kazanabilir miyim? Uçak bileti kategorisi hariç 11 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizden kupon kazanabilirsiniz.

Ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir miyim? Akbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi kartlarıyla yapacağınız ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir, kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve İş Bankası işlemlerinde ise banka puanı kullanmak için harcama tutarınız kadar puanınızın olması gerekir. Örneğin; kartınızda 20 TL puan var ve sizin alacağınız ürün 80 TL. Akbank, Garanti ve Yapı Kredi ile 20 TL’lik puanı kullanıp geri kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve İş bankası kartlarında ise 80 TL’lik ürünü almanız için 80 TL’lik puanınızın olması gerekir.

Kupon kullandığım alışverişi iptal veya iade ettiğimde ne olur? Kupon kullanılan alışveriş geciken kargolama sonrası iptal edildiğinde veya tamamı iade edildiğinde, hangi kupon kullanıldıysa kupon kullanım süresi devam ediyorsa üyenin hesabına tekrar yüklenir. Kupon kullanılan alışverişte kısmi iptal veya iade yapılan durumlarında ise kupon hesabına tekrar yüklenmez.

Kupon kullandığım alışverişi satıcı iptal ederse ne olur? Mağaza; alıcının kupon kullandığı alışverişin tamamını veya bir kısmını iptal ettiğinde, iptal edilen ürün/ürünlerde kullanılan indirim tutarı kadar kupon alıcının hesabına geri yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli minimum sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen minimum sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca geri yüklenen kuponun kalan kullanım süresi, alıcının alışveriş yaptığı tarih ile kupon son kullanım tarihi arasındaki süre kadar olacaktır.
Kuponu kullanamayacağım hizmetler var mı? Kredili kargo hizmeti ve bu tarz hizmetler kupon kullanılarak satın alınamaz. Bu paketler mağazalara özel hazırlanmıştır ve n11.com üyeleri paketlerden yararlanamaz.
*n11.com’un kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.

*n11.com’un kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme hakkı saklıdır.

2018 Anneler günü hediye kupon kodları

2018 Anneler günü hediye kupon kodları

Anneler günü yaklaşıyor ve siz de indirimli hediyelerden annenize alabilir onları bu güzel günde sevindirebilirsiniz. 2018 yılında anneler günü 13 Mayıs 2018 pazar gününe denk geliyor. Anneler gününde siz de hediye kampanyalarından yararlanabilirsiniz. İndirim kupon kodları picodi sitesine özel olarak oluşturuldu. Buradaki kupon kodlarını kullanarak alacağınız ürünleri yüzde 35’lere varan indirimlerle alabilirsiniz.

Annelerimiz canlarımız ve biz de onların en önemli günlerinde onları hediyeye boğmak isteriz. Bu günü kazanca dönüştürmek isteyen mağazalar ve markalar kampanyalarını şimdiden başlattı. Aşağıda derlediğimiz mağazaların indirim kampanyalarını inceleyerek size en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Anneler günü 2018 kampanyaları ve indirimleri ile alışverişinize renk katın.

 • %35 Parfüm Mekanı (parfummekani.com) İndirim Kodu: PICODI35
 • 25 TL D&R İndirim Kodu: PICODIDR25 (D&R’da 250 TL ve üzeri alışverişlerinize 25 TL indirim sağlayan kod sadece bizde sevgili indirim severler! )

 

 • %74 GittiGidiyor Anneler Günü Kampanyasında koda ihtiyacın yok sadece tıkla ve indirime giren ürünleri annen için sipariş et.

 

 • 25 TL Morhipo İndirim Kodu: PICOMRHP25 Bu kodu kullanarak 200 TL ve üzeri sezon alışverişlerinde geçerli 25 TL indirim kazanabilirsiniz.

 

 • 250-150-50 TL Boyner İndirim Kodu: BAHAR750 Bu kampanya kupon kodu ile siz de annenizi sevindirin. Yüzlerce üründe geçerli olup 750 TL ve üzeri alışverişlerinize 250 TL, 500 TL ve üzeri alışverişlerinize 150 TL, 250 TL ve üzeri alışverişlerinize 50 TL indirim sağlar.

 

 • Net %50 + %10 Trendyol İndirim Kampanyasından faydalanmak için kupon koduna ihtiyacın yok. Tıklayarak Anneler Gününe özel Kampanyadan faydalan! Pierre Cardin bayan çantalarında Net %50 İndirime ek olarak Sepette %10 indirim fırsatı ile annenizi sevindirin!
İpekyol Anneler Günü Hediye Kampanyası

İpekyol Anneler Günü Hediye Kampanyası

2018 yılı anneler günü hediyeleri ve hediye kampanyaları için ilk açılışı İpekyol markası yaptı. İpekyol anneler günü kampanyası 2018 yılında da annesini sevindirmek isteyenlere cazip fırsatlar sunuyor. Anneler günü için 26 Nisan 2018 tarihinden itibaren başlayan kampanya 13 Mayıs 2018 tarihine kadar devam edecek. Siz de indirim kampanyasından faydalanarak anneler günü hediyesi alma arzusu içindeyseniz bu tarihler arasında alışverişinizi yapabilirsiniz.

İpekyol kadın giyimi ve kadın aksesuarlarında alışveriş için siz de İpekyol mağazaları ve ipekyol.com.tr’den yapacağınız her 600 TL’lik alışverişinizde 200 TL, her 1000 TL’lik alışverişinizde 400 TL Hediye çeki kazanarak indirimli alışveriş yapmanın keyfine varın. Anneler günü 2018 kampanyaları kampanyamerkez.com’da diğer marka ve mağazalarla da devam edecek sakın kaçırmayın..

İpekyol anneler günü kampanyası 26 Nisan – 13 Mayıs 2018 tarihleri arasında İpekyol Mağazaları ve ipekyol.com.tr internet sitesinde 2018 İlkbahar Yaz Sezonu ürünlerinde geçerlidir.

domain-kampanyalar--godaddy-indirim-kodu-bedava

Windows web hosting ve Linux hostinglerde kampanya

En iyi hosting firmalarını arayanlar ve karşısına hiç de memnun olamayacağı linux ve windows web hosting firmaları ile karşılaşanlar için kampanyalar başladı. Dedicated server kurulumuna gerek kalmadan siz de kaliteli ve güvenilir web hosting paketlerini indirimli olarak alabilirsiniz. Türk firmaları içinde en güveniliri Güzel Hosting olarak belirtiliyor ancak ülkede bir de isimtescil.net var. FETÖ ile kan bağı olduğu iddiaları ile bir anda gerileyen isimtescil hala Türkiye’nin en büyük web firması konumunda. Türk kullanıcılarının eli mahkum olduğundan Türk web hosting firmalarını çok fazla kampanya yapmıyor. Özellikle Godaddy kampanyaları ve indirimleri ile domain alası olmayanların bile domain aldığına şahit oluyoruz.

Godaddy üzerinden alacağınız yeni ürünlerde %25 indirim kampanyası

Virtual dedicated server firmalarının en güvenileni Godaddy artık wordpress hosting hizmeti de veriyor. Kampanyalı fiyatlara geçmeden önce Picodi ile bu firmanın birlikte kampanya yaptığını söyleyelim. Domain reg yapanların en fazla takibinde olan Godaddy ayrıca windows dedicated server, SEO hosting ve cpanel hosting konusunda da lider olmuş durumda. Herkesin merak ettiği konu da Godaddy firmasının nasıl 2 TL’ye domain satabildiği. Bu kadar ucuz domain satan firmanın domain uzatmalarda fiyatları yüzde 300-400 oranlarında zamlı uygulamaya gitmesi, kullanıcıların domainleri hemen taşımalarına neden oluyor. Seo hosting, vps server, buy hosting, free cpanel hosting, domain fiyatlarında kampanya ve linux web hosting kampanyaları ile sizlere sunacağımız kupon kodlarını kullanarak hemen alışverişlere başlayın. Free domain ya da hosting arayarak zaman harcamayın. Webmail hosting hizmeti ücretsiz verilen hosting paketlerinden hemen satın alın. Godaddy Php hosting ve joomla hosting paketleri ile fırsatlardan faydalanabilir sql server hosting kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yeni satım alımlarınızda %30 indirim kazanın! Minimum şartı yok! GoDaddy git ve sepet aşamasında bu kodu yapıştır.

Kullanmanız gereken kod: cjc30tr

Godaddy 1 yıllık domain alışverişlerinizde .com’lu domain 24,99 TL yerine sadece 2,65 TL

Kullanmanız gereken kod: CJCMMA99

Ayakkabı Dünyası'ndan 100 TL hediye çeki

Ayakkabı Dünyası’ndan 100 TL hediye çeki

Ayakkabı Dünyası indirim kampanyaları ve kupon kodlarını takip edenleri sevindirecek olan haber kampanyamerkez.com’dan geldi. Ayakkabı Dünyası kampanyaları ve fırsatlarında Nisan ayında güncel indirim kuponu.

Ayakkabı Dünyası 2018 ilkbahar yaz sezonu ürünlerinde kampanyalara devam ediyor. Ayakkabı dünyası yeni kampanyasında 3-16 Nisan 2018 tarihleri arasında 150 TL ve üzeri harcamada 50 TL, 200 TL üzeri harcamada 75 TL, 300 TL ve üzeri harcamada 100 TL değerinde hediye çeki fırsatı sunuyor.

Kazanılan 50 TL’lik Hediye çekini bir sonraki 100 TL ve üzeri alışverişinizde, 75 TL’lik Hediye çekini 175 TL ve üzeri alışverişinizde, 100 TL’lik hediye çekini 200 TL ve üzeri alışverişinizde kullanabileceksiniz.

Hediye Çeki kampanyası Ayakkabı Dünyası Mağazalarında geçerli olup, ayakkabidunyasi.com’da 200 TL üzeri alışverişlerde 25 TL, 300 TL ve üzeri alışverişlerde anında 50 TL indirim olarak uygulanacaktır.