FLO yüzde 10 indirim kodu kampanyası

tarafından
1568
FLO yüzde 10 indirim kodu kampanyası

FLO ayakkabı kampanyaları indirimleri ile ayakkabı ihtiyacı olanların yüzü gülüyor. Flo yeni sezon alışverişlerinde güzel bir kampanyaya imza atıyor. Yapacağınız her 120’tl lik alışverişe yüzde 10 oranında indirim uygulanır. Türkiye’nin ayakkabı mağazası olarak da bilinen Flo mağazaları yaptıkları kampanyalar ve indirimler ve Türkiye’nin gündemde olmaya devam ediyor. siz uygun fiyata ayakkabı almak için Flo mağazasında ya da FLO internet sitesine uğrayabilirsiniz.

vereceğimiz indirim kodunu kullanarak alışverişten kazançlı çıkabilirsiniz. FLO mağazalarında ki yeni sezon Tüm ürünlerde, kışlık ayakkabılar, sezon ayakkabıları, kadın ve erkek ayakkabıları ile Tüm ürünlerde kullanabileceğiniz. İndirim kodu AY10PCD olarak belirlendi. Siz de tüm FLO müşterilerine özel tanımlanan bu indirim kuponunu kullanarak her 120 TL’lik alışverişinizde yüzde 10 indirim kazanabilirsiniz.

FLO ayakkabı mağazalarında başlatılan indirim kupon kodu kampanyası ile 120 TL ve üzeri Yeni Sezon alışverişlerinizde %10 indirim sağlayan kod: AY10PCD