FLO Nisan mayıs 2018 indirim kampanyası

FLO ayakkabı kampanyaları indirimleri ile ayakkabı ihtiyacı olanların yüzü gülüyor. Flo yeni sezon alışverişlerinde güzel bir kampanyaya imza atıyor. Yapacağınız her 120’tl lik alışverişe yüzde 10 oranında indirim uygulanır. Türkiye’nin ayakkabı mağazası olarak da bilinen Flo mağazaları yaptıkları kampanyalar ve indirimler ve Türkiye’nin gündemde olmaya devam ediyor. siz uygun fiyata ayakkabı almak için Flo mağazasında ya da FLO internet sitesine uğrayabilirsiniz.

vereceğimiz indirim kodunu kullanarak alışverişten kazançlı çıkabilirsiniz. FLO mağazalarında ki yeni sezon Tüm ürünlerde, kışlık ayakkabılar, sezon ayakkabıları, kadın ve erkek ayakkabıları ile Tüm ürünlerde kullanabileceğiniz. İndirim kodu AY10PCD olarak belirlendi. Siz de tüm FLO müşterilerine özel tanımlanan bu indirim kuponunu kullanarak her 120 TL’lik alışverişinizde yüzde 10 indirim kazanabilirsiniz.

FLO ayakkabı mağazalarında başlatılan indirim kupon kodu kampanyası ile 120 TL ve üzeri Yeni Sezon alışverişlerinizde %10 indirim sağlayan kod: AY10PCD

6 yorum

  1. Kardeşim neden geçen hafta salı indirim kataloğunu yayınlamadınız. Başka yere bakmadım sadece buradan takip ediyorum.

  2. İndirimli katalogların yarın gelecek olanları da yükler misiniz. Şu içinde televizyon ve telefonların olduğu katalog

  3. Güncel çekiliş var mı arkadaşlar ben iyi şanslı bir insanım kesin katılırım ve kesin kazanırım

  4. İndirimler ve kampanyalar konusunda ben başka site tanımam. En iyisidir kampanyamerkez teşekkür ederim değerli dostlar

  5. Kampanyamerkez bu işi biliyor. Her zaman kampanyaları ve indirimleri ilk yayınlayan siz oluyorsunuz.

  6. kampanyamerkez gerçekten de yılların sitesi ve her zaman insanların yararına yayın yapıyorlar. Tebrik ederim karşiim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir