Bim 12 Haziran 2018 Salı fırsat ürünleri

Bim aktüel 23 Şubat indirimli ürün kataloğu yayınlanır yayınlanmaz bizde de incelemenize sunuluyor, indirimlerin ve aktüel fırsatların yegane adresi kampanyamerkez, sizlerin daha ucuz alışveriş yapabilmeniz için güncel katalogları yayınlamaya devam ediyor. Bim indirimlerini takip edenler ucuzlayan ürünler ile bütçenizi daha da rahatlatabilirsiniz. Ekonomik sıkıntı çeken vatandaşların evin ihtiyaçlarını daha ucuza alabilmek için aktüel katalog yayınlayan marketler zincirinin hangi ürünleri getireceğini merak ederek günler öncesinden indirim kataloglarına ulaşmanın yollarını arıyor.

BİM 23 Şubat 2018 aktüel ürünler kataloğunda neler olmalı?

Bim katalog 23 Şubat 2018 ne zaman yayınlanacak diye beklemeyin. Çünkü bu sayfada ilk olarak yayınlanacak olan ürünlerin daha basımı yapılmadı. Bim indirimli ürünler içinde nelerin olmasını isterseniz siz de bu ürünleri mesajlar bölümünden belirterek Bim yetkililerinin bilgisine sunalım. Türkiye’de hangi ürünlerin çok fazla talep edildiği ile ilgili çalışmalar yapan Bim marketler zinciri 23 Şubat Cuma günü gelecek fırsat ürünleri içinde çamaşır makinelerinden, bulaşık makinesine, buz dolaplarından diğer beyaz eşyalara kadar birçok ürünün getirilmesi planlansa da, bazı markaların ısrarla her aktüel katalogda yer almasına rağmen çok ünlü ve kaliteli ürünlerin getirilmemesi tepki çekmektedir. Özellikle Profilo ve Beko marka beyaz eşya ürünlerinin getirilmesi talepleri var. Elektronik mutfak araçlarından tost makinesi ve blender aletinin de taliplisi çokça olduğu görülüyor. Ayrıca çay makinesi elektrikli semaver gelmesini isteyenlerin sayısı azımsanmayacak kadar fazla. Kahve makinesi de geçtiğimiz haftalarda gelmiş, ancak sınırlı stokla geldiğinden ilk günden tükenmişti. Bu hafta da bu ürünlerin gelmesi talepleri var.

BİM 23 Şubat 2018 indirim kampanyası ürünleri

Bim aktüel mutfak gereçleri içinde de en fazla talep gören ürünler içinde plastik ve cam saklama kaplarının setli olarak farklı ebatlarda olanlarından, soyacak gereçler de talep görüyor. Bim güncel indirimleri içinde elektronik ürünler olmasını isteyenlerin tek tek neler istediğini de tespit etmeye çalıştık. Bim katalogda indirimli bilgisayarlar ve laptopların gelmesini isteyenler var. Samsung ve iPad tablet ile harici harddisk depolama aracının da daha önceki haftalarda gelmesine rağmen çoğu müşterinin hala bu ihtiyaçlarını karşılayamadan tükendiğine şahit olduk. Benzer ürünlerin 23 Şubat aktüel kampanya gününde gelmesini talep ediyoruz.

BİM 9 Şubat 2018 aktüel kampanyalı ürünler kataloğu

BİM 23 Şubat 2018 aktüel ürünler geldiğinde konu güncellenecek

5 yorum

  1. Şok market aktüel ürünlerini de çarşamba günlerinden önce verelim

  2. kampanyamerkez gerçekten de yılların sitesi ve her zaman insanların yararına yayın yapıyorlar. Tebrik ederim karşiim

  3. İndirimli ürünler kataloğu ne zaman gelir abicim

  4. Bim makette bu hafta cuma günü hangi ürünler gelecek arkadaşlar. kataloğu yayınlar mısınız

  5. Güncel çekiliş var mı arkadaşlar ben iyi şanslı bir insanım kesin katılırım ve kesin kazanırım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir