Elidor iPhoneX 2018 çekilişi

Elidor iPhoneX 2018 çekilişi

Elidor şampuandan dev çekiliş kampanyası başlıyor. sizde çekilişe katılarak bir iPhoneX sahibi olabilirsiniz. 1 Şubat’ta başlayan Elidor iPhoneX çekilişi devam ediyor. 14 Şubat Sevgililer gününe kadar devam edecek olan iPhone X çekilişi için siz de şansınızı deneyin. 1 ila 14 Şubat 2018 tarihleri arasında bütün Migros alışveriş merkezlerinden Money Club Kart ile yapacağınız 20 TL ve katları tutarında alışverişinize çekilişe katılma Hakkı elde edebilirsiniz. ancak yapacağınız alışverişte Tabii ki Elidor markalı ürünlerden satın almanız gerekiyor.

Elidor iPhoneX çekilişi 2018

Elidor iPhoneX 2018 çekilişine nasıl katılabilirsiniz bunun cevabını kısaca anlatalım sizlere. belirtilen kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde bulunan tüm Migros Jet mağazaları, Migros ve 5M Migros mağazalarından Unilever Sanayi ve Ticaret Anonim şirketine ait olan Elidor markalı ürünlerden bir seferde 20 TL tutarında alışveriş yaparak, her bir 20 TL için 1 çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. yapacağınız bu alışverişleri Money Club Kart, yine Migros mağazalarında geçerli olan Money Bonus Kart ve Koç Ailem kart sahipleri kampanyadan faydalanabilecek. dünyanın en büyük markalarından biri olan Elidor Türkiye’de de faaliyet gösterirken yaptığı bu kampanyalar ve etkinliklerle tüm halkın teveccühünü de kazanmış oluyor. her zaman gündemde olan ve yılların birikimine kullanıcılarına sunan Elidor yapacağı çekiliş kampanyasının sonucunda 5 kişiye, her biri 6099 TL +KDV tutarında iPhone X hediye ediyor.

Elidor iPhoneX 2018 çekilişi ne zaman?

Siz de bu iPhone X‘lerden birine sahip olmak istiyorsanız yapılan Elidor çekilişine katılabilirsiniz. kampanyanın başlangıç tarihi 1 Şubat 2018 olarak belirlenirken son katılım tarihi 14 Şubat 2018 olarak kararlaştırıldı. Elidor iPhoneX çekilişi 2018 ne zaman sorusuna da cevap vermemiz gerekirse bu tarih 8 Mart 2018 olarak belirlendi. yani iPhoneX çekilişi 8 Mart’ta yapılacak. Noter huzurunda yapılacak olan iPhone X çekilişine Sizler de dahil olarak çekilişi canlı olarak izleyebilirsiniz. çekiliş sonuçları 14 Mart 2018 günü kampanyamerkez.com adresinde ilan edilecek. Elidor tarafından başlatılan kampanyanın tarihleri 29 Mart 2018 tarihinde başvurularını yapabilecek ve hediyelerini talep edebileceklerdir.

Etiketler: , ,

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

  1. Işınbıke Gülcan dedi ki:

    Ben Bim indirimlerinden haber alamıyorum keşke bir uygulama yapsanız da her katalog yayınlandığında bize mesaj gelse 🙂

  2. Zerin İshakoğlu dedi ki:

    Samsung telefon kampanyası yok mu ya? Hani iphone telefonlara tepki varsa Samsung indirimli satılsın.

Yorum Yaz