Sahibinden.com alışverişlerinizde 100 TL para puan kazanın

Sahibinden.com alışverişlerinizde 100 TL para puan kazanın

Sahibinden.com World Card kampanyası ile 100 TL değerinde World puan kazanın, kazandığınız puanlarınızı alışveriş yaparken dilediğiniz gibi kullanın. 1 – 30 Eylül 2017 tarihleri arasında sahibinden.com üzerinden GET sistemi ile yapacağınız 500 TL ve üzerinde olan alışverişlerde 75 World puan, 1000 TL ve üzerinde olan harcamalarınızda ise 100 World puan kazanabiliyorsunuz. World Card Yapı Kredi ile Sahibinden.com işbirliği ile başlatılan World Puan kazanma kampanyası için son gün 30 Eylül 2017. Bu kampanyaya Yapı Kredi cüzdan uygulaması ile katılabilirsiniz. Diğer yapılan kampanya katılımlarında 50 TL eksik ödeme yapılacağını unutmayın.500 TL ve üzerinde olan alışverişlerde 75 World puan,
1000 TL ve üzerinde olan harcamalarınızda ise 100 World puan

Kazanılan World puanları ne zaman kullanacağım?

Sahibinden.com üzerinden yapacağınız alışverişlerde kazandığınız World paunlarınızı 5-16 Ekim 2017 tarihleri arasında dilediğiniz ürünleri almak için kullanabilirsiniz.

Yapı Kredi Cüzdan üzerinden yapılan katılımlardan kazanılacak ek 50 TL World puanlar 12-23 Ekim 2017 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyaya Yapı Kredi kredi kartları ile Albabaraka, Anadolubank ve Vakıfbank World cardlar dahil olup, Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılarak kazanılacak ek 50 TL puan fırsatından yararlanamazlar.

sahibinden.com, Sahibinden.com world puan,World Puan,

Albaraka World card sahiplerinin kampanya katılımı için:
 SAHIBINDEN yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00******) müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermeleri gerekmektedir. ·

Vakıfbank World card sahiplerinin kampanya katılımı için:
 SAHIBINDEN yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, kart numarasının son 6 hanesini SMS ile 6635’e gönderilmesi gerekmektedir.

Anadolubank World card sahiplerinin kampanya katılımı için:
 SAHIBINDEN yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AN yazıp boşluk bırakmadan kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir.

Etiketler: , , ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. Selime Hüner dedi ki:

    Güncel çekilişler içinde iphone8 çekilişi vardı da hangi marka yapıyordu bulamadım bir türlü

Yorum Yaz