Greyder ayakkabılarda bayram kampanyası: 2. Ürüne yüzde 30 indirim

Greyder ayakkabılarda bayram kampanyası: 2. Ürüne yüzde 30 indirim

Kurban bayramına günler kala ayakkabı markası Greyder müthiş bir kampanyaya imza attı. Greyder mağazalarından satın alacağınız ikinci ürünler yüzde 30 indirimli olarak satılıyor. Siz de bayram üstü ayakkabı satın almayı düşünüyorsanız Greyder mağazalarına kesinlikle uğrayın. Kampanyalar ve indirimleri takip edenlerin de yakından izlediği Greyder ayakkabı markasının kaliteli ayakkabılarını incelemek ve denemek için Greyder mağazalarının olduğu Alışveriş merkezlerine uğrayabilir, dilediğiniz ürünü seçebilirsiniz.

Greyder bayram kampanyasında neler var?

Greyder marka ayakkabılarda görülmemiş kampanya başlatıldı. Güncel kampanyaların ve fırsatların sunulduğu kampanyamerkez.com sizleri bu fırsattan haberdar etmenin haklı gururunu yaşıyor. Greyder ilk ürün normal fiyattan, 2. üründe ise yüzde 30 indirim de, satış fiyatı üzerinden indirim uygulanarak fatura edilecektir. Greyder giyim mağazası kurban bayramında müşterilerinin daha uygun fiyata daha fazla ürün alabilmelerini sağlamak maksadıyla  kampanya başlattı. Kampanyaya katılım için Greyder ürünlerinin satıldığı mağazaya gidebilirsiniz. Dilediğiniz ürünü daha uygun fiyata almak için bu fırsatı kaçırmayın. Kampanyada dikkat edilmesi gereken nokta, 2. ürün indirimi fiyatı düşük fiyatlı olan ürün olarak kabul edileceğinden, düşük fiyatlı bir ürünün hediyesi, daha pahalı bir ürün olmamaktadır.

Greyder indirim kampanyası, Greyder 2. ürüne yüzde 30 indirim, Greyder kampanyası

Greyder kampanyasında 2. ürün fiyatı düşük ola üründür
Ayakkabıda modanın ve konforun öncü markası Greyder’in, 2017 Yaz sezonunda da konforu, kendine özgü çizgileriyle harmanladığı koleksiyonuna yaz indiriminde, 2. ürüne ekstra %30 İNDİRİM’le sahip olma fırsatı!

Etiketler: , ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. Mehmet Said Pekdogdu dedi ki:

    Güncel indirimleri telefonuma istiyorum. Aktüel ürünler kataloğunu da gönderin. Lütfen ama

Yorum Yaz