Turkcell hediye olarak Gomax Survivor bisikleti veriyor

tarafından
1090
Turkcell hediye olarak Gomax Survivor bisikleti veriyor

Turkcell hediye olarak Gomax Survivor bisikleti veriyor

Turkcell paket kampanyalarının yanında cep telefonu satışlarında da hediyeler vermeye devam ediyor. Turkcell iletişim merkezlerine gelerek siz de aşağıda vereceğimiz cep telefonlarından birini alın, 26 Jant Gomax survivor bisikleti hemen hediye olarak alın. Turkcell bisiklet kampanyasına katılmak için özellikle bir form doldurmanız ya da bir numaraya SMS göndermeniz gerekmiyor. Tek yapmanız gereken alışveriş yapmak. Tabi ki alışverişi Turkcell iletişim merkezlerinden yapacaksınız ama her alışverişiniz sonrasında da bisiklet verilmiyor.

Özellikle Turkcell T80, Vestel Venus Z10, Samsung Galaxy J5 Pro (2017), Samsung Galaxy J7 Pro (2017), Sony Xperia XA1 Ultra, Huawei P10 Plus, LG G6, Samsung Galaxy S8, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy A7 (2017), iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 6S, Samsung Galaxy S7, General Mobile GM 5 Plus, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Galaxy Note 5, General Mobile GM 6, LG K10 2017, Lenovo K6 Note marka ve model cep telefonlarından birini Turkcell iletişim merkezlerinden satın alıp 12 ya da 24 aylık sözleşme yapmanız gerekiyor. Sözleşme sonrası hediye olarak Gomax Survivor 26 jant bisiklet sizin oluyor.

Turkcell, Turkcell Kampanya, Turkcell bisiklet hediye, Turkcell Hediyeli Kampanya

Turkcell bisiklet hediyesi kampanyasının detayları

Kampanya dahilinde belirlenen cihaz modellerini kontratlı olarak satın alan bireysel müşteriler yararlanabilir. Peşin alınan cihazlar kampanya dahilinde değildir.
Cihazınızı teslim aldığınız tarihten 7 iş günü sonra hediye bisikletiniz adresinize ayrıca gönderilecektir.
Yarı kurulu halde Yurtiçi Kargo ile adresinize firma tarafından gönderilecektir.
Teslim alındıktan sonra kurulum gerektirmektedir.
İade durumunda cihazla beraber hediye ürününüzü de iade etmeniz gerekmektedir.
Kampanya kapsamında sadece mavi renk bisiklet gönderilmektedir.
Hediye ürün sadece cihaz teslimatının yapıldığı adrese yapılacaktır.