Turkcell uygun fiyatlı kampanyalarına yenilerini eklemeye devam ediyor. Turkcell Salla kazan kampanyasına siz de katılarak her hafta hediyeler kazanın. Turkcell 4.5G Salla Kazan Kampanyasına katılmak için 4.5G uyumlu kartınızın ve cihazınızın olması gerekiyor. Kampanyaya katılmak için cep telefonunuzdan hesabım uygulamasını indirerek detayları inceleyebilirsiniz. 4.5G Salla Kazan Kampanyası detaylarını incelemek için tıklayın.

 

Turkcell GNÇ Full paketi özellikleri
GNÇ Full Yıllık kampanyasına da katılabilir, Turkcell gençleri içinde siz de yerinizi alabilirsiniz. Turkcell bu kampanyasına katılımı aslında yaş sınırına da bağladı. 25 yaşının altında olanların katılabildiği GNÇ Turkcell kampanyasında 750 dk, 1000 SMS, 3 GB’ı gece toplam 6 GB internet, interneti içinde BIP, Fizy, lifebox, TV+, aylık sadece 39 TL’ye sizlere sunuluyor. Bu pakette size sunulan avantajların neler olduğunu incelemek için tıklayın.

 Dört Dörtlük Paketler Turbo Ekstra 2 GB

Turkcell  diğer GSM operatörlerinin aksine en çok kampanya yapan GSM şirketi konumunda. Turkcell yenilikleri ve kampanyaları ile Turkcell indirimli paketlerinden biri de Turbo Extra paketi. Turkcell bu pakete katılmanızı öneriyor. Çünkü bu pakette yok yok. Turkcell Dört Dörtlük Paketler Turbo Ekstra 2 GB kampanya paketinin detaylarını incelemek için tıklayın.

Turkcell fiber internet 

Yenilik diye ben buna derim derseniz yeni bir kampanya sizlerin de tam aradığınız gibi. Turkcell fiber internet işine de el attı.  Fiber Platin Paketler Kampanyası dahilinde Adil kullanım kotası derdinin olmadığı süper bir paket sizleri bekliyor. Google aramalarından turkcell kampanya hazır kart, genç turkcell paketleri ya da turkcell kampanyalar kontörlü şeklinde arama yaptıysanız bu sayfaya gelmiş olmanız muhtemeldir. Biz de sizlerin aradığı yeni cep paketlerini sizlere sunmak için sabırsızlanıyoruz. turkcell paketler faturasız 2017 ve turkcell konuşma paketleri ile ilgili tüm detaylar için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir