Adidas ilk alışverişinize özel yüzde 15 indirim kupon kodu veriyor. Adidas ayakkabılarda ve yeni ürünlerde yüzde 15 indirim kazanmak için hemen firma resmi sitesinden üye olun ve üyelik için verdiğiniz mail adresinize yüzde 15 indirim kuponunuz anında gelsin. https://shop.adidas.com.tr/Uye adresine üye olun Adidas online mağazasında sezon ürünlerinden beğendiklerinizi sepetinize atarak alışverişin keyfini çıkarın.

Adidas ayakkabılar ülkemizde satılan en kaliteli ayakkabılar içinde gösterilirken, Adidas çakma ayakkabılardan da kaçınılması gerektiği belirtiliyor. Ünlü markaların adeta korkulu rüyası haline gelen çakma ürünler sektörü, kullanıcıları da zor durumda koyuyor. Adidas ya da Puma veya Nike gibi markalardan almak isteyen tüketiciler bu ürünleri uygun fiyata bulmaya çalışırken çakma ürün satanların tuzağına düşebiliyor. Aldıkları ürün hem kısa sürede bozuluyor hem de garantisi olmadığından değiştirme imkanı da bulunamıyor.

Siz de Adidas marka ayakkabı ya da spor ürünleri yüzde 15 oranında daha ucuza almak istemez misiniz? Hemen Adidas.com.tr shop bölümünden üye olun. Yüzde 15’lik indirim kodu anında hesabınıza yüklensin. Kampanya şartlarını da okumayı ihmal etmeyin. Bu yüzde 15 indirim kampanyası adidas Online Shop’ta, sadece indirimsiz yeni sezon ürünlerinde geçerli olacaktır.  %15 İndirim %15 oranındaki indirim kuponu, üye olduğun anda email adresine gönderilecektir. ayrıca yüzde 15’lik indirim kuponu İndirimli ürünlerde geçerli değildir.

Adidas’a üye olmak için tıklayın

3 yorum

  1. Şok market aktüel ürünlerini de çarşamba günlerinden önce verelim

  2. Samsung telefon kampanyası yok mu ya? Hani iphone telefonlara tepki varsa Samsung indirimli satılsın.

  3. Güncel indirimleri telefonuma istiyorum. Aktüel ürünler kataloğunu da gönderin. Lütfen ama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir