Turkcell Platinum Dubai’ye 10 müşterisini bedava uçuracak. Türk Hava Yolları Miles&Smiles ve Turkcell işbirliği ile gerçekleşecek olan kampanyaya siz de katılmak için hemen Turkcell Platinum uygulamasını indirin ve Çekilişe Katılın butonuna tıklayın. Açılan formu doldurarak çekilişe katılın.

Siz de İstanbul’dan Dubai’ye gidiş ve dönüşü bedava olacak 10 kişiden biri olma fırsatını yakalayın. Türk Hava Yolları Miles&Smiles kampanyalarına yenilerini eklemeye devam ediyor. Turkcell ile yapılan anlaşma gereği çok dikkat çeken bir kampanyaya imza atılıyor. 10 şanslı Turkcell müşterisi Dubai – İstanbul uçuşuna bedava sahip olacak.

Turkcell Platinum,Miles&Smiles,Türk Hava Yolları, THY kampanya, çekiliş sonucu, çekilişler 2017, Turkcell Kampanya,

Tek yapmaları gereken Turkcell Platinum uygulamasını indirerek, uygulamadan açılan çekiliş butonuna tıklamak ve açılan pencerede sizler için gösterilen formu doldurarak çekiliş hakkı kazanmak. Yapılacak çekiliş ile siz de bedava Dubai seyahati kazanabilirsiniz. 20 Temmuz’da başlayacak olan çekilişe 10 Ağustos 2017 tarihine kadar katılabileceksiniz.

Kampanya kapsamında her gün çekilişe katılıp, kazanma şansını artırmanız mümkün görülüyor. 14 Ağustos’ta noter huzurunda yapılacak çekilişte kazananların Miles&Smiles hesabına İstanbul-Dubai gidiş dönüş uçak biletinde kullanılmak üzere 35 bin mil yüklenecek. Uçak bilet ücretleri ve vergiler de dahil olmak üzere Turkcell Platinum tarafından karşılanacak. Kazanılan Miller 1 Kasım 2017-30 Kasım 2017 tarihleri arasında kullanılabilecek şekilde İstanbul-Dubai için tek kişilik gidiş dönüş biletlerinde kullanılabilecek.

Kampanya başlangıç tarihi:  20 Temmuz 2017
Kampanya bitiş tarihi:  10 Ağustos 2017
Çekiliş tarihi:  14 Ağustos 2017
Kaç kişi ne kazanacak: 10 kişi İstanbul-Dubai için tek kişilik gidiş dönüş hakkı
Ne zaman uçulacak: 1 Kasım 2017-30 Kasım 2017 tarihleri arasında

3 yorum

  1. Kardeşim neden geçen hafta salı indirim kataloğunu yayınlamadınız. Başka yere bakmadım sadece buradan takip ediyorum.

  2. Arkadaşlar son aktüel ürün kataloğunu tedarik edebildiniz mi acaba

  3. Güncel indirimleri telefonuma istiyorum. Aktüel ürünler kataloğunu da gönderin. Lütfen ama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir