KAMPANYA HAKKINDA BİLGİ: Hepsiburada Banka Kampanyaları
KAMPANYA LİNKİ: http://www.hepsiburada.com/banka-kampanyalari
#
Kampanyanın Son Katılım Tarihi

Hepsiburada.com için çeşitli banka kampanyaları bulunmaktadır. Özellikle yapı kredi World Card ile yapacağınız 500 TL- 999 TL arasında yapacağınız peşin veya taksitli alışverişlere 25 TL değerinde 1.000 TL ve üzerinde peşin ve taksitli alışverişlere 50 TL World puan hediye sloganı ile başlamıştır.

Kampanya Koşulları İçin 

Kampanyanın kapsamında belli tarihler vardır. World card ile hepsiburada.com‘dan tek bir alışverişte 500 TL- 999 TL arasında yapacağınız peşin veya taksitli alışverişlere 25 TL World puan kazandırılır. Eğer tek seferde yapacak olduğunuza 1.000 TL üzeri peşin veya taksitli olan alışverişlerinize 50 TL değerinde World puan hediye edilecektir. Kampanyanın tarihlerine ulaşabilmek için hepsiburada.com adresine girerek ulaşabilirsiniz. Yapı kredi cüzdanlarından kampanyaya katılan müşteriler için yine belli tarih aralarında tek seferde yapacağınız alışverişler için belli bir miktarda World puan hediye edilir.

Uygulama Üzerinden İndirim Kazanma

Yapı kredi cüzdanından kampanyaya katılmak için iphone7 S Plus veya android cep telefonuna indirmeniz gerekir. Kredi cüzdan uygulaması indirilmelidir. Bu nedenle de uygulama üzerinde ilerleyebilirsiniz. Uygulamanın içerisindeki yer alan BANA ÖZEL butonuna tıklamanız gerekir. Bu alandan kampanyaya katıl butonuna basmalısınız. Kampanya için kart bazında değil ama müşteri bazında ilgilenilmelidir. Kampanya için kart bazı gerekli değildir. Müşteri bazında geçerlidir. Her müşteri bir kez World puan kazanma hakkına sahiptir.

3 yorum

  1. Geçen hafta mailime bir hediye kupon göndermiştiniz. Onu kullandım bir kupon kodu daha gönderebilir misiniz acaba?

  2. Kardeşim neden geçen hafta salı indirim kataloğunu yayınlamadınız. Başka yere bakmadım sadece buradan takip ediyorum.

  3. Şok market aktüel ürünlerini de çarşamba günlerinden önce verelim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir