1y1V’de Avantajlı Sms Kampanyası

1y1V’de Avantajlı Sms Kampanyası

KAMPANYA HAKKINDA BİLGİ

KAMPANYA LİNKİ:
#
Kampanyanın Son Katılım Tarihi


En sık kullanılan ticari sitelerden biri olan 1y1v.com adresindeki avantajlı paketler devam ediyor. KDV ve ÖİV dahil olup Avea hattı için 60 krş Turkcell için 65 kuruş vodafone hattı için 41,5 kuruştur.

Geri dönüşler için kullanılan sms fiyatları garanti bankası tarafından karşılanır. Hepsi burada.com adresinde kazanan tüm bonuslar 1v1y.com adresi kullanılması içindir. Bonus Genç, Bonus Flexi ve Flexi kart kullanan müşterilerinin kampanyaya katılmaları için harcama yapmadan önce EVET yazarak boşluk bırakıp 1y1v yazıp bir boşluk daha bırakarak kart numaranızın son 6 hanesini yazmalısınız. Kayıtlı olan telefon numarasından 3340’a SMS göndermeniz gerekmektedir.

Hatlara Göre Ücretlendirme

Flexi için kampanyaya katılım süresi sınırlı oluyor. Kısa mesaj ulaştıktan sonra işleminiz dikkate alınacaktır. Bu kampanyaya katılmak için kısa mesajları, SMS’leri KDV ve ÖİV dahil olmak üzere Avea için 60 kuruş Turkcell için 65 kuruş vodafone için 41,5 kuruştur. Geri dönüş için gönderilen SMS’leri garanti bankası tarafından karşılanır.

Katılım ile ilgili internet sitesinden ulaşabilirsiniz. Güncel olarak kullandığınız bonus kredi kartı ile ilgili kampanyalarını takip edebilirsiniz. Bu kampanya için kullanılabilecek yapı kredi bankası, yapı kredi kartları ile birlikte TEB ve Vakıfbank ve World cardlar da dahildir. Yapı kredi yapacağı tüm değişimler saklıdır. Ödeme seçenekleri ile ilgili tüm bilgilere ilgilenilen sitenin bilgilerinin bulunduğu internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. Benek Kavas dedi ki:

    Arkadaşlar son aktüel ürün kataloğunu tedarik edebildiniz mi acaba

Yorum Yaz