KAMPANYA HAKKINDA BİLGİ

KAMPANYA LİNKİ:
#
Kampanyanın Son Katılım Tarihin11.com kampanyası
Her banka için ayrı bir sözleşme imzalamıştır. Bu sözleşmelere bakılınca Akbank, cardfinans, garanti, Halkbank, iş bankası gibi ünlü bankalar birbirlerine benzer olan özelliklerini anlatmıştır.

Akbank n11 kampanyası
Akbank özelliklerinde bu kampanyadan n11.com müşterileri ve Axess, Wings, Fish, Free, Axess Business, Wings Business ve Odea Axess sahiplerinin faydalanacağını, banka kartları ile yapılan işlemlerin dahil olmadığını, free için kampanyaya katılımın ücretsiz olduğunu, Akbank kampanyada değişiklik yapma ve kaldırma hakkını saklı tuttuğunu anlatmıştır.

CardFinans n11 kampanyası
Cardfinans kampanyası hakkında n11.com için bu Kampanyaya tüm Finansbank kredi kartları dahil olduğunu, banka kartları ve para puan ile yaptığınız alışverilerin kampanyaya dahil olmadığını ve kampanya dahilinde yapılan alışverişlerin daha sonradan taksit yapılamayacağını ve finans bankın bu kampanya değişiklik yapma hakkını sakladığını anlatıyor.

Garanti Bankası n11.com kampanyası
En sık kullanılan bankalardan biri olan garanti bankası tüm garanti kredi kartlarının ve tüm bonus kartların kampanyaya dahi olduğunu ve garanti bankasının n.11 kampanyası içerisinde değişiklik yapma hakkını saklı tuttuğunu söylüyor.


 n11.com Halkbank kampanyası
Halk bankası ise n11.com için bu kampanyaya tüm Halkbank kredi kartlarının katılabileceğini ve halk bankasının kampanyada değişiklik yapma hakkını sakladığını belirtir.


n11.com İş Bankası kampanyası
İş bankası da diğer bankalar bu n11.com kampanyasına iş bankası dahilindeki tüm kartların dahil olduğunu ve iş bankasının bu kampanyada değişiklik yapma hakkının saklı tutulduğunu belirtiyor.

5 yorum

  1. İndirimler ve kampanyalar konusunda ben başka site tanımam. En iyisidir kampanyamerkez teşekkür ederim değerli dostlar

  2. Şok market aktüel ürünlerini de çarşamba günlerinden önce verelim

  3. Bim makette bu hafta cuma günü hangi ürünler gelecek arkadaşlar. kataloğu yayınlar mısınız

  4. Arkadaşlar son aktüel ürün kataloğunu tedarik edebildiniz mi acaba

  5. Samsung telefon kampanyası yok mu ya? Hani iphone telefonlara tepki varsa Samsung indirimli satılsın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir