Kablonet Hayatı Yakala Kampanyası

Kablonet Hayatı Yakala Kampanyası

Mevcut internet aboneliğini değiştirmek, yeni internet aboneliği için başvuru yapmak isteyenler için; http://www.kablonetbasvuru.com muhteşem kampanyalarla müşterilerine hitap ediyor.

Detaylarını paylaşacağımız “Hayatı Yakala Kampanyası“nda ise sizlere kampanyanın avantajları ve ayrıntılarına değineceğiz.

31.12.2017 tarihine kadar devam edecek olan kampanya; internet ihtiyacınız yanı sıra film ve ses paketleriyle de deyim yerindeyse 1 taşta 3 kuş vurmanızı sağlayacak.

Tam 50 mbps’e kadar hız! 75 Gb Kotalı İnternet.
+ Kablo TV Temel Paket (paket detayını; www.kablonetbasvuru.com üzerinden öğrenebilirsiniz)
+ Vizioon Sinema Paketi (paket detayını; www.kablonetbasvuru.com üzerinden öğrenebilirsiniz)
+ Kabloses her yöne 50 dk (detayını; www.kablonetbasvuru.com üzerinden öğrenebilirsiniz)

Bu paket için ise sadece 24 ay taahhüt sözünüze aylık 59,99 TL gibi bir fiyat ile hizmet vermektedirler.

Kampanyaya katılmak, daha ayrıntılı bilgi edinmek için ister kampanya sayfası; http://www.kablonetbasvuru.com/kampanyalar/hayati-yakala-kampanyasi/ üzerinden ister; 0850 888 0 126 nolu numarayı arayarak işlem yapabilir, bilgi edinebilirsiniz.

* Cihaz Kiralama bedeli olarak 1 TL kutu için 2 TL de modem için fiyata ilave edilmektedir. Bu kampanyanın her şey dahil bedeli 62,99 TL’dir.

* Üst paket için 5,99 TL ve Altın Sinema için aylık 5,99 TL fark ödenerek satın alınabilmektedir. 1 TL farkla Her Yöne 100 dakika paketine geçebilir.

* Hayatı Yakala Kampanyasına anında abone olmak için 0850 888 0126 numaralı Türksat Müşteri Çağrı hattımızı arayabilirsiniz.

KAMPANYA LİNKİ: http://www.kablonetbasvuru.com/kampanyalar/hayati-yakala-kampanyasi/
#
Kampanyanın Son Katılım Tarihi: 31.12.2017

Etiketler: ,

Yorum Yaz