Kablonet 3 Ay Bedava Kampanyası

Kablonet 3 Ay Bedava Kampanyası

Kablonet yapmış olduğu yeni kampanyası ile internet sağlayıcısını yenilemek veya sıfırdan başvuru yapacak olanlar için www.kablonetbasvuru.com çok cazip bir teklifte bulunmaya devam ediyor.

Detaylarını paylaşacağımız “Kablonet 3 Ay Bedava Kampanyası“nda ise sizlere kampanyanın avantajları ve ayrıntılarına değineceğiz.

Güncel olarak devam etmekte olan kampanya; internet ihtiyacınız yanı sıra konuşma paketleriyle de deyim yerindeyse 1 taşta 2 kuş vurmanızı sağlayacak.

KabloTV Temel Paket
+ 50 Mbps hız ve 75 Gb Kotalı Kablonet
+ Her yöne 50 dk konuşma

Bu paket için ise sadece 27 ay taahhüt sözünüze aylık 59,99 TL gibi bir fiyat ile hizmet vermekteler.

Kampanyaya katılmak, daha ayrıntılı bilgi edinmek için ister kampanya sayfası; http://www.kablonetbasvuru.com/kampanyalar/3-ay-bedava-kampanyasi/ üzerinden ister; 0850 888 0 126 nolu numarayı arayarak işlem yapabilir, bilgi edinebilirsiniz.

* 3 Ay Bedava Kampanyası kapsamında müşteriler; KabloTV Temel Paket + 50 Mbps hızında 75 GB Kotalı Kablonet İnternet tarifesine abone olacaklardır. Kurulum Aktivasyon Ücretsizdir. Kampanya fiyatı aylık 59,99 TL’dir.

* Cihaz Kiralama bedeli olarak 1 TL kutu için 2 TL de modem için fiyata ilave edilmektedir. Bu kampanyanın her şey dahil bedeli 62,99 TL’dir.

* Üst paket için 5,99 TL fark ödenerek satın alınabilmektedir.

* 3 Ay Bedava Kampanyasına anında abone olmak için 0850 888 0126 numaralı Türksat Abone Çağrı hattını arayabilirsiniz.

KAMPANYA HAKKINDA BİLGİ

KAMPANYA LİNKİ: http://www.kablonetbasvuru.com/kampanyalar/3-ay-bedava-kampanyasi/
#
Kampanyanın Son Katılım Tarihi: Şu an için süresiz

Etiketler:

Yorum Yaz