Kablonet Konuşturan Eğlenceli Kampanyası

Kablonet Konuşturan Eğlenceli Kampanyası

Kablonet yapmış olduğu yeni kampanyası ile konuşma ihtiyacını katşılamakla birlikte internet sağlayıcısını yenilemek veya sıfırdan başvuru yapacak olanlar için www.kablonetbasvuru.com çok cazip tekliflerle kampanyalar yayınlamaya devam ediyor.

31.12.2017 tarihine kadar devam edecek olan ve detaylarını paylaşacağımız “Kablonet Konuşturan Eğlenceli Kampanyası”nda ise sizlere kampanyanın avantajları ve ayrıntılarına değineceğiz.

Güncel olarak devam etmekte olan kampanya; internet ihtiyacınız yanı sıra konuşma ve eğlence paketleriyle de deyim yerindeyse 1 taşta 4 kuş vurmanızı sağlayacak.

50 Mbps’e kadar internet hızı (50 gb kota)
+ Kablo TV Temel Paket
+ Kabloses Heryöne 50 dk
+ Vizioon Sinema Paketi

Bu paket için ise sadece 24 ay taahhüt sözünüze aylık 51,99 TL gibi bir fiyat ile hizmet vermekteler.

Kampanyaya katılmak, daha ayrıntılı bilgi edinmek için ister kampanya sayfası; http://www.kablonetbasvuru.com/kampanyalar/konusturan-eglenceli-kampanya/ üzerinden ister; 0850 888 0 126 nolu numarayı arayarak işlem yapabilir, bilgi edinebilirsiniz.

* Konuşturan Eğlenceli Kampanya kapsamında müşteriler; KabloTV Temel Paket + 50 Mbps hızında 50 GB Kotalı Kablonet İnternet + Vizioon Sinema + Her Yöne 50 dakika konuşma paketi tarifesine abone olacaklardır. Kurulum Aktivasyon Ücretsizdir. Kampanya fiyatı aylık 51,99 TL’dir.

* Cihaz Kiralama bedeli olarak 1 TL kutu için 2 TL de modem için fiyata ilave edilmektedir. Bu kampanyanın her şey dahil bedeli 54,99 TL’dir.

* Üst paket için 5,99 TL ve Altın Sinema için aylık 5,99 TL fark ödenerek satın alınabilmektedir. 1 TL farkla Her Yöne 100 dakika paketine geçebilir.

* Konuşturan Eğlenceli Kampanyasına anında abone olmak için 0850 888 0126 numaralı Türksat Müşteri Çağrı hattımızı arayabilirsiniz.

KAMPANYA LİNKİ: http://www.kablonetbasvuru.com/kampanyalar/konusturan-eglenceli-kampanya/
#
Kampanyanın Son Katılım Tarihi: 31.12.2017

Etiketler:

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. Halid İlhan dedi ki:

    Güncel çekiliş var mı arkadaşlar ben iyi şanslı bir insanım kesin katılırım ve kesin kazanırım

Yorum Yaz