Yapı Kredi Bankası’ndan internet şubesi ve mobil şubesini kullanmayı seven müşterilerine sürpriz bir kampanya geldi.
Yapı Kredi

Hem de öyle bir kampanya ki, Yapı Kredi hem müşterilerini şubelerde sıra bekleme derdine son verecek hem de eft ve havale masraflarından kurtaracak. Yapı Kredi‘nin bir taşta iki kuş vurmanızı sağlayacak bu süper kampanyasından kredi ödeyen tüm Yapı Kredi müşterileri faydalanabilecek.

10 Aralık 2015 ile 10 Ocak 2016 tarihleri arasında geçerli kampanyaya katılmak için Yapı Kredi Bankası’ndan almış olduğunuz bir krediniz olması gerekiyor.

İnternet şubesi ve mobil şube kullanmıyorsanız eğer çözümü çok kolay. Yapı Kredi’nin gelişmiş teknolojisi ve hizmetleri sayesinde şifre ve parolanızı hızlı, güvenli şekilde alabilirsiniz.  https://internetsube.yapikredi.com.tr/ngi/huoRetailWeb.do adresinden yeni internet giriş şifrenizi ve parolanızı hemen oluşturabilirsiniz.

Eğer zaten bir internet girişi şubeniz var ise sadece internet ya da mobil şubenize girmeniz, ve herhangi bir kredinize ait taksidinizi ödemeniz yeterli.

Kredi ödemesini yaptıktan sonra 1 Şubat 2016 ile 30 Nisan 2016 tarihleri arasında Yapı Kredi bireysel internet ve mobil şubelerinden yapacağınız tüm EFT ve Havale işlemlerini ücretsiz gerçekleştirebilirsiniz.

KAMPANYA LİNKİ:
http://www.yapikredi.com.tr/kampanyalar/detay/42823.aspx

KAMPANYA SÜRESİ:
10 Aralık 2015 ile 10 Ocak 2016 tarihleri arasında geçerli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir