U.S.Polo Assn. 2015 yılını müşterileri ile birlikte uğurluyor. Dünyanın en ünlü hazır giyim markaları arasında başı çeken U.S.Polo Assn. Türkiye‘de düzenlediği #USPAile2015 Instagram Yarışması ile modayı yakından takip eden ve en şık giyinen 5 müşterisine sweatshirt hediye ediyor.

Bu eğlenceli yarışmaya katılmak için, U.S.Polo Assn. Türkiye’nin Instagram sayfası (www.instagram.com/uspoloassntr) sayfasını takip etmeniz gerekiyor. Sayfayı takip ettikten sonra 12 Aralık 2015 ile 30 Aralık 2015 saat 14:00 tarihleri arasında 2015 yılı içerisinde giymiş olduğunuz U.S. Polo Assn. ürünlerinden birisi ile bir fotoğrafınızı çekip Instagram hesabınızdan #USPAile2015 etiketi ile paylaşın.
Kampanyaya katılarak #USPAile2015 etiketi ile paylaşım yapan katılımcılardan en çok beğeniyi alan 5  müşteri çok şık birer adet U.S. Polo Assn. sweatshirt sahibi olacak.

Paylaşımlarınızı yaparken #USPAile2015 etiketini kullanmayı unutmayın ve önceden paylaşmış olduğunuz bir fotoğrafa eklemiş olduğunuz etiketler de geçersiz sayılacaktır. Ayrıca yarışmaya katılan herkes yarışma sonlana ve kazananlar açıklanıncaya kadar, Instagram hesaplarındaki bilgilerini değiştirmemeleri gerekiyor.

Yarışmanın katılım süresi dolduktan sonra Ödül kazanan yarışmacılar sweatshirt’lerini www.kendipolonutasarla.com üzerinden tasarlayacaklar.

Ödüle hak kazanan yarışmacılar 4 Ocak 2016 saat 12:00 tarihine kadar kayıt bilgilerini ve iletişim adreslerini U.S. Polo Assn. TR Instagram adresine göndermeleri gerekiyor.

KAMPANYA LİNKİ:
https://www.instagram.com/p/_Lxw5jm-ej/

KAMPANYA TARİHLERİ:

12 Aralık 2015 ile 30 Aralık 2015 saat 14:00 tarihleri arasında

 #USPAile2015 Instagram Yarışması

1 Yorum

  1. Geçen hafta mailime bir hediye kupon göndermiştiniz. Onu kullandım bir kupon kodu daha gönderebilir misiniz acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir