Saray Halı Yılbaşı Yarışması

Saray Halı Yılbaşı Yarışması

1972 yılından bu yana en güzel desenleri ve yüksek kaliteyi ayaklarımızın altına seren Saray Halı,

2015 yılına veda etmeye hazırlandığımız bu günlerde düzenlediği yılbaşı yarışması ile 10 talihli müşterisine Irmak Klasik halı hediye edecek.

Yarışmaya katılmak için öncelikle https://www.facebook.com/sarayhalionline linkindeki Saray Halı Facebook sayfasını takip etmeniz gerekiyor.
Saray Halı Yılbaşı Yarışması
Ardından 12 Aralık 2015 ile 29 Aralık 2015 tarihleri arasında düzenlenecek olan yarışmaya doğru cevapları vermeniz ve sayfada bulunan form üzerinden cep telefonu numaranız ile paylaşmanız gerekiyor. Yarışmaya her gün sadece 1 kez katılabilirsiniz.

Yarışma boyunca oluşturulmuş olan özel soru havuzundan rastgele karşınıza çıkan bir soruya doğru cevap vermeniz yeterlidir. Yarışmaya istediğiniz kadar katılabilirsiniz, vermiş olduğunuz her doğru cevap bir çekiliş hakkı kazandıracak. En önemli ayrıntı ise her soru cevapladığınızda Facebook hesabınızdan sizin adınıza yapılacak olan cevap paylaşımlarını silmemeniz gerekiyor.

Yarışmanın tamamlanmasının ardından birkaç gün içerisinde Saray Halı’nın sosyal medya hesaplarından Irmak Klasik halı kazanan 10 talihlinin ismi açıklanacak. Kazanan isimlerin açıklanmasının ardından talihli 10 yarışmacı iletişim bilgilerini Saray Halı Facebook hesabına mesaj yoluyla iletmek zorundalar.

Bilgilerini paylaşan kazanan yarışmacılara hediyeler verdikleri adreslere kargo ile ulaştırılacak.

KAMPANYA LİNKİ:
https://www.facebook.com/sarayhalionline/app/1416887395212964

KAMPANYA TARİHLERİ:
12 Aralık 2015 ile 29 Aralık 2015 tarihleri arasında

Etiketler: ,

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

  1. Alaatin Kılçadır dedi ki:

    İndirim kampanyasına giren ürünler hangileri acaba bu hafta?

  2. Sezanur Şendiller dedi ki:

    Güncel indirimleri telefonuma istiyorum. Aktüel ürünler kataloğunu da gönderin. Lütfen ama

Yorum Yaz