Kliksa Sinema Bileti Kampanyası

Kliksa Sinema Bileti Kampanyası

Türkiye’nin lider e-ticaret sitelerinden kliksa.com’un yeni müşterilerine büyük bir sürprizi var.
Şimdi kliksa.com’a üye olan herkes Cinemaksimum Sinema salonlarında geçerli çift kişilik sinema bileti kazanma fırsatı yakalıyor.

Kliksa Sinema Bileti KampanyasıKliksa’dan yeni üyelere özel Cinemaksimum çift kişilik sinema bileti kampanyasına katılmak isteyen herkesin http://www.kliksa.com adresinde bulunan üyelik formunu doldurarak  Kliksa ailesine katılması gerekiyor.

Daha önceden kliksa.com üyesi olmayan, 18 yaşından büyük müşterilerin katılabileceği kampanyada üyelik formunda bulunan “tarafımla pazarlama ve tanıtım amaçlı iletişime geçilmesini istiyorum” kutucuğunun tıklanmış olması zorunluluğu bulunuyor.

31 Aralık 2015 saat 23:59 tarihine kadar geçerli bu kampanyaya katılan üyeler arasından yapılacak olan çekilişle Cinemaksimum Sinemaları’nda çift kişilik sinema bileti kazanan talihliye sisteme üye olduğu elektronik posta adresi üzerinden hediye bilet kodu gönderilecek.

Çift kişilik ve tek girişlik olan ve 15 haneden oluşan hediye bilet kodu ile Cinemaksimum gişelerine giden talihliler kodu yetkili ile paylaşarak istedikleri filme istedikleri seansta gidebilirler. 31 Aralık 2015 tarihine kadar geçerli olan kampanya ile alacağınız çift kişilik sinema bileti, internet veya telefon ile yaptığınız rezervasyon ya da satın alımlarda, gala ve özel film gösterimlerinde geçerli olmayacaktır.

KAMPANYA LİNKİ:
http://www.kliksa.com/sinema-bileti

KAMPANYA SÜRESİ:

31 Aralık 2015 saat 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Etiketler:

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. Gürol Kudu dedi ki:

    Şok market aktüel ürünlerini de çarşamba günlerinden önce verelim

Yorum Yaz