Yılbaşı yaklaşıyor ve her sene olduğu gibi yılbaşı çekilişindeki büyük ikramiye herkesin rüyalarını süslüyor. Mili Piyango İdaresi ‘2016 Yılbaşı Çekilişi’ndeki büyük ikramiyeyi 55 milyon lira olarak açıklamıştı.

TEB'den 2016 Yılbaşı Özel Çekilişi

Türkiye’nin öncü bankalarından TEB’in, bu yılbaşında müşterilerine Milli Piyango Yılbaşı özel çekilişi için bir sürprizi var.

TEB’in bireysel müşterisi olan ve CEPTETEB İnternet Şubesi‘ne en az bir kez giriş yapmış olan herkes, 11 Aralık 2015 ile 30 Aralık 2015 tarihleri arasında kampanya sayesinde 1 adet çeyrek milli piyango bileti kazanma hakkına sahip olacak.

TEB Bireysel müşterisi olup da CEPTETEB İnternet bankacılığı uygulamasını kullananlar arasından noter huzurunda gerçekleştirdiği çekiliş ile talihli 2016 kişiyi belirledi bile…  1 adet Çeyrek bilet sahibi olmaya hak kazanmış olan 2016 kişiden birisi belki siz olabilirsiniz. Eğer CEPTETEB müşterisi iseniz hesabınıza girip bir bakmanızda fayda var!

Bileti kazanan müşteriler CEPTETEP İnternet Şubesine giriş yaptıklarında kişiye özel görüntülenen kampanyaya katılım kodu ile karşılaşacaklar. Eğer bilete hak kazandıysanız görmüş olduğunuz kampanya katılım kodunu cep telefonlarınızdan tüm operatörlerden 4663’e mesajla gönderin! (ÖRNEK: WRERFAE4)

Ardından çeyrek bilet numaranız katılım kodunu göndermiş olduğunu cep telefon numaranıza kısa mesaj yoluyla gönderilecek.

Kısa mesaj gönderim ücretleri 3 operatör için de (Avea, Turkcell ve Vodafone) KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL’dir.

Ardından çeyrek bilet numaranız katılım kodunu göndermiş olduğunu cep telefon numaranıza kısa mesaj yoluyla gönderilecektir.

Eğer sizin biletinize bir ikramiye çıkarsa, biletiniz TEB’in sistemlerinde kayıtlı olan adresinize posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaştırılacak.

KAMPANYA LİNKİ:
http://www.teb.com.tr/sizin-icin/milli-piyango-bileti-hediye

KAMPANYA TARİHLERİ:
11 Aralık 2015 ile 30 Aralık 2015 tarihleri arasında geçerlidir.

3 yorum

  1. Güncel çekilişler içinde iphone8 çekilişi vardı da hangi marka yapıyordu bulamadım bir türlü

  2. Geçen hafta mailime bir hediye kupon göndermiştiniz. Onu kullandım bir kupon kodu daha gönderebilir misiniz acaba?

  3. Arkadaşlar ben akıllı telefon almak istiyorum ama hangisini alsam karar veremedim yardımcı olur musunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir