Kalitesi ve tasarımları Türkiye sınırları dışına taşmış, tüm dünyada en bilinen Türk markaları arasında yer alan Mavi Jeans, çok özel bir kampanya hazırladı.

Türkiye’de ve dünyada en popüler online müzik platformlarından birisi olan Spotify ile Mavi Jeans ortaklığında hazırlanan kampanya ile hızlı davranan ilk 1000 kişiye 1 yıl boyunca ücretsiz Spotify Premium üyeliği hediye edilecek.

Mavi Jeans kalitesinden vazgeçemeyen kot tutkunlarının 2016 yılında Spotify kalitesiyle müzik zevki yaşayabilmesini hedefleyen kampanyaya katılım süresi bulunmuyor. Ödülü 1000 kişi kazanıncaya kadar devam edecek olan kampanyaya katılmak için bir an önce alışveriş yapman yeterli.

Kartuş kartınla alışveriş yaptıktan sonra cep telefonun mesajlar bölümüne girdikten sonra, MAVI yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra Kartuş numaranızı, bir boşluk daha bırakıp adınızı soyadınızı yazarak 2322’ye kısa mesaj gönderiyorsunuz. “Örnek: MAVI 1111111111111111 AHMET CAN”
Göndermiş olduğun kısa mesaj ile ilk 1000 kişiye girmeyi başardıysanız size yine kısa mesajla bildirimde bulunulacak. Size gelen kısa mesajda 1 yıllık Spotify premium üyelik için gerekli olan tüm bilgiler paylaşılacak.

Spotify nedir?
Kurulduğu 2008 yılından bu yana dünyanın birçok ülkesinde müzikseverlere hizmet veren online müzik platformu olan Spotify, 2014 yılı Nisan ayından itibaren Türkiye’de hizmet vermeye başladı. Arşivinde milyonlarca şarkı bulunan Spotify sayesinde dilediğiniz şarkıyı nerede isterseniz uygulaması ile akıllı telefonunuzdan, tabletten ve masaüstü bilgisayarınızdan özgürce müzik dinleyebileceksiniz. 

KAMPANYA SÜRECİ:
Kampanya katılan ilk 1000 kişi ile sınırlıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir