Cornetto’dan Yılbaşı Twitter Kampanyası

Cornetto’dan Yılbaşı Twitter Kampanyası

Türkiye’de ve dünyada tüm benzersiz lezzetlerini aşka ve aşkta cesur olanlara adayan Cornetto, #AşktaCesurOlan herkes için yılbaşına özel Twitter kampanyası düzenledi.

Dünyanın lider dondurma üreticilerinden olan Algida‘nın en beğenilen lezzetleri arasında yer alan Cornetto, Twitter sayfası aracılığıyla tüm aşkta cesur olan herkese yılbaşı planını soruyor.

Cornetto Türkiye Twitter sayfası, en özel ve en farklı yılbaşı planına sahip olan takipçisine 1 adet iPod Shuffle hediye ediyor.

Sende bu eğlenceli ve çok özel yarışmaya katılmak, yılbaşı planını tüm Cornetto tutkunları ile paylaşmak istiyorsan yapman gereken şey çok basit.

Hemen şimdi Cornetto Türkiye Twitter (https://twitter.com/CornettoTR) sayfasına gidiyorsun ve yapılan kampanya paylaşımında (https://twitter.com/CornettoTR/status/677471980707299328) yer alan:

#AşktaCesurOlan’ların planları belli mi? Bize yılbaşı planını anlat, iPod Shuffle kazanacak 1 şanslı kişi sen ol! paylaşımının altına yorumunu yazıyorsun.

Yorumunda yılbaşı planını paylaşırken #AşktaCesurOlan etiketini de kullanmayı unutma sakın!
Cornetto Türkiye Twitter sayfası tarafından organize edilen kampanya sonucunda iPod Shuffle kazanan talihli, yaptığı yoruma verilen cevabın altında ilan edilecektir.

iPod Shuffle kazanan talihlinin kişisel bilgilerini, iletişim adresini direkt mesaj yolu ile Cornetto Türkiye Twitter sayfasına iletmesi gerekiyor. Ödülün kazanan şanslı takipçiye ödülünün ulaştırılması için iletişim bilgilerinin hatasız ve eksiksiz bir şekilde ulaştırılması gerekmektedir.

KAMPANYA LİNKİ:
https://twitter.com/CornettoTR/status/677471980707299328

KAMPANYA TARİHLERİ:
17 Aralık 2015 ile 31 Aralık 2015 tarihleri arasında

Cornetto Türkiye’den yılbaşı Twitter kampanyası

Etiketler: ,

Yorum Yaz