Türkiye’nin lider online alışveriş platformlarından biri olan Gittigidiyor, Hollywood’un en beğenilen eserlerinden Star Wars serisinin son filmine özel bir kampanya düzenledi.

Gittigidiyor’dan #GüçSeninleOlsun Sosyal Medya Kampanyası

Gittigidiyor tarafından 11 Aralık 2015 saat 19.30 ile 24 Aralık 2015 saat 15:00 tarihleri arasında gerçekleştirilen #GüçSeninleOlsun kampanyası, Gittigidiyor’un sosyal medya mecraları olan Facebook, Twitter ve Instagram üzerinden organize ediliyor.

Kampanyaya katılmak isteyen Gittigidiyor‘u sosyal medya mecralarından takip eden kullanıcıların yapması gereken 11 Aralık 2015 ile 24 Aralık 2015 tarihleri arasında Gittigidiyor tarafından sosyal medya hesaplarından atılan içeriklerin altına yorum yazmak.

Kullanıcıların  #GüçSeninleOlsun ‘hashtag’ı ile istediği bir arkadaşını etiketleyerek #GüçSeninleOlsun temalı bir mesaj paylaşması gerekiyor. Katılımcı aynı zamanda http://www.gittigidiyor.com/kampanya/star-wars-geri-dondu linkinden 100 TL’yi geçmeyen  bir ödül seçerek bu ödülün linkini de yorumuna ekliyor.

Böylece yarışmayı kazanmanız durumunda burada paylaştığınız ödülün sahibi olma şansına erişeceksiniz. Yarışma tamamlandıktan sonra jüri tarafından en güzel #GüçSeninleOlsun temalı 3 mesaj seçilecek ve kazananları isimleri ilan edilecek.

Bu 3 talihlinin isimleri Gittigidiyor’un Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarının üçünden birden duyurulacak. İsmi açıklanan talihliler ödüllerini alabilmek için ise 3 iş günü içerisinde iletişim bilgilerini Facebook  Gittigidiyor sayfası üzerinden direk mesaj olarak göndermesi gerekmektedir.

Yarışmaya sadece Türkiye’de yaşayan yarışmacılar katılabilmekte olup herkes sadece 1 kez ödül kazanabilir.

KAMPANYA TARİHLERİ:
11 Aralık 2015 saat 19.30 ile 24 Aralık 2015 saat 15:00

1 Yorum

  1. Kampanyalar ve indirimler için bir uygulama yapar mısınız oradan takip edelim biz yenilikleri ve kampanyaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir