Turkcell‘den henüz daha Turkcell kalitesini yaşamamış olan müşterileri için muhteşem bir kampanya başlattı.

Numaranızı değiştirmeden siz de avantajlarla dolu Turkcell dünyasına dahil olmak ve 8 GB’lık hediye internet kazanmak istiyorsanız bu kampanyayı sakın kaçırmayın. Hem de kampanyaya katılmak sadece bir ‘tık’ kadar uzağınızda…

Tek yapmanız gereken https://www.turkcell.com.tr/tr/turkcellli-olmak/numara-tasima adresini ziyaret etmek ve sitede kendinize uygun özelliklere sahip olan tarifeleri seçmek. Seçimlerinizi yaptıktan sonra Turkcell dışındaki diğer operatörlere kayıtlı numaranı da yazarak işlemi tamamlamak. Dilersen numaranı yazarken Turkcell danışmanlarının seni arayarak tarifeleri seçerken sana yardımcı olmasını ve aklındaki tüm soruları yanıtlamasını da sağlayabilirsin.

Turkcell sayfası üzerinden başvurunuzu yaptıktan sonra telefonunuza gelen bir kısa mesaj ile randevu tarihiniz size iletilecek. Eğer belirtilen tarihler size uygun değilse gelen kısa mesajda bulunan link üzerinden tarih ve saati güncelleyebileceksiniz. Belirtilen tarihte gelen kurye tarafından numara taşınması için gereken tüm evraklar imzalatılacak ve 4.5G uyumlu yeni SİM kartınız size teslim edilecek.

Evrakları imzalayıp SİM kartınızı aldıktan sonraki 6 iş günü içerisinde numara taşıma işleminiz tamamlanacaktır.

Numaranızı başarıyla Turkcell’e taşıdıktan sonraki ‘Tık Diye Numara Taşıma’ kampanyasından kazanmış olduğunuz 4 ay boyunca size hediye edilen aylık 2 GB internet kullanım hakkınız her ay tarifenize eklenecek.

KAMPANYA LİNKİ:
https://www.turkcell.com.tr/tr/turkcellli-olmak/numara-tasima

KAMPANYA SÜRESİ:
Belirsiz

1 Yorum

  1. Ben Bim indirimlerinden haber alamıyorum keşke bir uygulama yapsanız da her katalog yayınlandığında bize mesaj gelse 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir