Vodafone FreeZone’dan Yok Artık Dedirten Kampanya

Vodafone FreeZone’dan Yok Artık Dedirten Kampanya
Vodafone yeni düzenlediği Yok Artık Kampanyası‘nda Esnek FreeZone tarifeleri ile ilk kez tanışacak olan yeni müşterilerine Facebook, Twitter, Youtube ve İzlesene‘de kullanabilecekleri 3 GB’lık internet paketi hediye ediyor.
Vodafone FreeZone’dan Yok Artık Dedirten Kampanya!

Kullanıcılarının doya doya internet kullanabilmelerini sağlayan kampanyaya katılmak ve 3 GB internetin tadını çıkarmak için 13 Kasım 2015 – 13 Aralık 2015 tarihleri arasında Faturalı veya Faturasız esnek tarifelere geçmeleri yeterli… Bu tarifelere geçmek ise çok kolay! Faturasız Esnek tarifeler için FATURASIZ YOKARTIK yazıp 3636’ya; Faturalı Esnek tarifeler için FATURALI YOKARTIK 3636’ya SMS atmanız gerekiyor.

Kampanyadan faydalanmak için son 30 gün içerisinde Vodafone’da yeni hat aktivasyonu yapmış olmak ya da numara taşıma ile Vodafone geçmiş olmak şart…
[right-post]

Yok Artık Kampanyası’nda dahil olan Vodafone kullanıcıları Facebook, Twitter, Youtube ve İzlesene‘de kullanabilecekler 3 GB internet kullanım paketinden 14 Mart 2016 tarihine kadar ücretsiz olarak faydalanabilecek. 14 Mart 2016 tarihinden itibaren ise paketlerini aylık 5 TL ücret karşılığında devam edebilecekler.

Eğer siz de Faturalı ve Faturasız Esnek tarifelere abone olduysanız Yok Artık Paketi’ni Vodafone Çağrı Merkezi’ni arayarak, Vodafone Cep Merkezleri’ne giderek veya 3636’ya SMS atarak satın alabilirsiniz. Paketi satın almak göndereceğiniz SMS’ler ücretsizdir.

KAMPANYA LİNKİ:
http://www.vodafonefreezone.com/yok-artik-paketi

KAMPANYA TARİHLERİ:
13 Kasım 2015 – 13 Aralık 2015 tarihleri arasında geçerlidir.

Etiketler: ,

Bu yazı için 5 yorum yapıldı:

 1. Abbas Şahabettinoğlu dedi ki:

  Güncel çekiliş var mı arkadaşlar ben iyi şanslı bir insanım kesin katılırım ve kesin kazanırım

 2. Hacı Bayram Ufuk Çamaş dedi ki:

  Arkadaşlar ben akıllı telefon almak istiyorum ama hangisini alsam karar veremedim yardımcı olur musunuz?

 3. Şaziye Kabukçu dedi ki:

  İndirim dendiğinde aklıma bu site geliyor. Kampanya dendiğinde de yine bu site ya

 4. Emircan Güleryüz dedi ki:

  İndirim kampanyasına giren ürünler hangileri acaba bu hafta?

 5. Çağatay Sabah dedi ki:

  Sayın cumhurbaşkanım şunlara bir emir ver de her gün indirimli ürün satışı yapsınlar. Yapmayanların ayaklarını kırsınlar 🙂

Yorum Yaz