Philips Mystery Movie Night Yarışması

Philips Mystery Movie Night Yarışması

Philips, tüm Avrupa ülkeleri ile eş zamanlı olarak düzenlediği Mystery Movie Night adlı yarışma ile sinemaseverleri buluşturuyor. Sinema bilgisine ve hızına güvenenler bu yarışma neticesinde dağıtılacak olan 12 Philips Ambilight TV’lerden birini kazanma şansına sahip olacak.

Philips Mystery Movie Night Yarışması

26 Kasım 2015 ile 14 Aralık 2015 saat 23:59 saatleri arasında düzenlenecek yarışma birkaç farklı bölümden oluşuyor.

Yarışmacıların Ambilight 8601 TV kazanabileceği bölümde 26 Kasım 2015 Saat 16:00, 3 Aralık 2015 Saat 16:00 ve 10 Aralık 2015 saat 16:00 tarihlerinin her birinde https://www.mysterymovienight.philips.com/tr-tr adlı kampanya sitesinde tüm Avrupa ülkeleri ile eş zamanlı gösterilecek şekilde film gösterimi yapılacak.

Bu gösterimlerin her birinde yarışmaya kayıt olarak ilk cevap veren ilk kişiye 55 inç 8601 Philips Ambilight TV model televizyon hediye edilecek.
En hızlı olamadınız mı umudunuzu kaybetmenize gerek yok!

Ayrıca her 3 film için de ayrı ayrı geçerli olmak üzere ilk doğru cevap gönderen kişi dışında film gösterimi süresince filmi doğru tahmin edenler arasında bir çekiliş yapılacak. Bu çekiliş neticesinde her bir film özelinde yapılacak çekilişi kazanan kişiye 55 inç 7600 Philips Ambilight TV hediye edilecek.

Yarışmacıları hediye kazanabileceği bir diğer bölüm ise ‘Quiz’ bölümü…
Burada da ödülü kazanmak için https://www.mysterymovienight.philips.com/tr-tr/quiz adresine girerek size filmler hakkında gösterilecek olan görsellerden yola çıkarak film adını tahmin etmeniz gerekiyor. Her soru için çıkan 4 şıktan birisini seçmeniz ve 10 sorudan en az 6 tanesini doğru tahmin etmeniz gerekiyor. Eğer tahmininiz en az 6 tane ise 49 inç Philips Ambilight 7600 TV kazanmak için çekilişe katılma hakkı elde edeceksiniz.

Tüm bu ödüller için bir e-posta adresiyle https://www.mysterymovienight.philips.com/tr-tr sayfası üzerinden kaydolarak ve tahminlerini gönderip oyunu oynamaları gerekiyor.

Çekiliş ile kazanan yarışmacılar yarışmanın tamamlanmasından bir hafta sonra e-posta yoluyla açıklanacak ve kazanan kişiler de 21 gün içerisinde kendilerine gönderilen maile adres bilgilerini yazarak göndermeleri gerekmektedir. 21 gün içerisinde dönüş yapmayanlar ödül hakkını kaybedecekler ve bir çekiliş daha yapılarak yeni bir kazanan belirlenecektir.

KAMPANYA LİNKİ:
https://www.mysterymovienight.philips.com/tr-tr

KAMPANYA TARİHLERİ:
26 Kasım 2015 ile 14 Aralık 2015 saat 23:59 tarihleri arasında

Etiketler:

Yorum Yaz