Turkcell’den Yeni Yıl Milli Piyango Bileti Kampanyası

Turkcell’den Yeni Yıl Milli Piyango Bileti Kampanyası

Yeni yıl yaklaşıyor… Ve her yılbaşında olduğu gibi bu yılbaşında da herkesin hayallerini süsleyen büyük yılbaşı ikramiyesi belli oldu. Tam 55 milyon lira! Evet, Milli Piyango’nun Yılbaşı özel çekilişinde dağıtacağı büyük ikramiye tutarı 55 milyon lira...

Turkcell’den Yeni Yıl Milli Piyango Bileti Kampanyası

Turkcell de hiç zaman kaybetmeden yılbaşı çekilişine özel kampanyasını açıkladı.

Turkcell ile Bilyoner ortaklığı ile düzenlenen ve 31 Aralık 2015 saat 09:00’a geçerli olan kampanyada Turkcell Sarı Kutu üyeleri hesaplarında biriktirdikleri her 4500 puan karşılığında bir adet çeyrek Milli Piyango bileti kazanıyor.

Yapmanız gerekenler ise çok basit; http://www.turkcell.com.tr/kulup-ve-programlar/sari-kutu/milli-piyango-bileti internet sitesinde bulunan ‘Hemen al’ butonuna tıklayarak sarı kutunuzda biriken puanlarınızdan 4500 puan karşılığında bir çeyrek bilet satın alabiliyorsunuz. Ya da internet sitesi yerine SK46 yazıp 2222’ye SMS gönderebilirsiniz.  İster site üzerinden “Hemen Al” butonuyla isterseniz de SMS yoluyla talep etmiş olduğunuz biletiniz için size SMS ile bir hediye kodu gönderilecek.

Bilyoner hesabınızdan https://www.bilyoner.com/kampanyalar/turkcellsarikutu2015 adresine giderek, sitede yer alan “kampanya kodu” bölümüne size SMS‘le iletilen kodu yazıyorsunuz. Bu işlemlerin ardından hediye çeyrek biletiniz Bilyoner hesabınıza tanımlanmış oluyor.

Yılbaşı Milli Piyango Çekilişi için almış olduğunuz şifreleri 31 Aralık 2015 saat 09:00’a kadar Bilyoner.com hesabına yüklemeniz gerekiyor. Aksi halde şifreleriniz geçerliliğini yitirmiş olacak.

Eğer sarı kutu üyesi değilseniz de sarı kutuya ücretsiz bir şekilde üye olarak bu fırsattan faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA LİNKİ:
http://www.turkcell.com.tr/kulup-ve-programlar/sari-kutu/milli-piyango-bileti

KAMPANYA TARİHİ:
31 Aralık 2015 saat 09:00’a kadar 

Etiketler: ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. Onur Abdi Kına dedi ki:

    Kardeşim neden geçen hafta salı indirim kataloğunu yayınlamadınız. Başka yere bakmadım sadece buradan takip ediyorum.

Yorum Yaz