Lay’s’ten Altın Değerinde Lezzet Kampanyası

Lay’s’ten Altın Değerinde Lezzet Kampanyası

Tüm dünyada patetes cipsi denince akla gelen birkaç markadan birisi olan Lay’s‘ten Türkiye’deki hayranları için çok özel bir kampanya geldi.

Patates cipsi tutkunları Lay’s‘in yeni çıkaracağı lezzetin ne olduğunu tahmin edecek ve yeni lezzete en uygun bulduğu sloganı da yazarak 9 Kasım 2015 ile 15 Ocak 2016 tarihleri arasında kampanyanın resmi sitesindeki forma yazıp gönderecek. İşte hepsi bu…

Lay’s’ten Altın Değerinde Lezzet Kampanyası

Lay’s‘in altın değerinde lezzetini doğru tahmin edip etmediğine bakmadan sloganlar arasından en güzel sloganı seçecek. Ve bu sloganın sahibine 1 kilogram değerinde altın patates hediye edecek. Yanlış duymadınız jüri tarafından en beğenilen sloganın sahibi 1 kilogram değerinde 18 ayar altının da sahibi olacak.

Yarışmaya yukarıda belirtilen tarihler arasında kampanyanın resmi sitesi olan www.lays.com.tr web sitesinde bulunan formdaki ilgili alanlara ad, soyad, adres bilgileri ve yeni tat tahminleri ile birlikte yaratıcı sloganlarını 160 karakteri geçmeyecek şekilde yazmanız gerekiyor.

Yarışmanın sonuçları 20 Ocak 2016 tarihinde www.lays.com.tr ’de açıklanacak. Ödülü kazanan talihli Lay’s tutkunu 1 kilogramlık altın patatesine ise en geç 30 Nisan 2016 tarihine kadar kavuşacak.

Kampanyanın ardından en iyi sloganı belirleyen ve 1 kilogramlık altın patatesi kazanan kişinin slogan üzerindeki tüm telif, kullanım ve her türlü vasıta ile yayma hakkını, dünya çapında, daimi olarak, Frito Lay Gıda’ya vermiş olduğunu kabul etmiş olacak.


KAMPANYA TARİHLERİ

9 Kasım 2015 (saat:00.01) – 15 Ocak 2016 (saat:23.59) tarihleri arasında

KAMPANYA LİNKİ:
http://www.lays.com.tr

Etiketler:

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. Hanife Nur Erkovan dedi ki:

    Ben Bim indirimlerinden haber alamıyorum keşke bir uygulama yapsanız da her katalog yayınlandığında bize mesaj gelse 🙂

Yorum Yaz