Duracell Turbo Max Kampanyası

Duracell Turbo Max Kampanyası

Duracell enerjisi bir talihliyi rüya gibi İzlanda seyahatine götürüyor.

Procter & Gamble tarafından düzenlenen Duracell Turbo Max Kampanyası ile çekilişe katılanlar arasından bir Duracell müşterisi 4 gece 5 gün İzlanda seyahati kazanma şansı yakalayacak.

Duracell Turbo Max Kampanyası

Bu rüya gibi tatili kazanmak isteyen katılımcıların, 1 Aralık 2015 saat 09:00’dan 31 Aralık saat 23:59 tarihlerine kadar tüm CarrefourSA marketlerinden Duracell Turbo Max ürünlerinden tek seferde en az 10 TL’lik alışveriş yapması gerekiyor.

Katılımcılar tek seferde yapacakları her 10 TL için 1 adet şifreli kart sahibi olacak.  Müşterilerin bu kapalı katılım kartını alabilmek için CarrefourSA marketlerindeki kasalara veya müşteri hizmetlerine Duracell Turbo Max  ürünlerinden satın aldıklarını gösteren fişi veya faturayı ibraz etmeleri yeterlidir.

CarrefourSA marketlerindeki kasalara veya müşteri hizmetlerinden alınan kartın üzerindeki şifreyi, ad soyad ve adres bilgileri ile aralarda birer boşluk bırakarak tüm GSM operatörlerinden 3442’ye SMS atmaları gerekiyor. Ya da www.pgkampanyalari.com adlı sitede bulunan form aracılığı ile istenen bilgiler girilerek kampanyadan bir adet çekiliş hakkı kazanılabilir. Herkes aynı yolları izleyecek dilediği sayıda çekiliş hakkı elde edebilir.

Kampanyanın talihlisi 5 Ocak 2016 günü yapılacak olan çekiliş ile belli olacak. Çekiliş, 19 Mayıs Cad. UBM Plaza No:37 Kat:5 Şişli / İstanbul (Toplantı Salonu) adresinde saat 10:00 da noter huzurunda halka açık olarak yapılacak.

Çekilişi takip edemeyenler için 8 Ocak 2016 tarihinde Akşam Gazetesi’nden de duyurulacaktır.

Çekilişi kazanan talihli 1 Mayıs – 31 Mayıs 2016 tarihleri arasında rezervasyon yoğunluğuna göre belirlenecek olan bir tarihte gerçekleştirilecek olan 4 gece 5 gündüz İzlanda seyahati kazanacak.

21 bin 170 TL değerindeki ödüle, gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti, transferler, 3 veya 4 yıldızlı otellerde oda kahvaltılı konaklama dahildir. Ödüller sadece bunlarla da sınırlı değil… Seyahatte The Star Wars filminin çekildiği plato turu bileti, Dünyaca ünlü Blue Lagoon Geothermal Spa’ya giriş, Star Wars filminin çekildiği Krafla Volcano’da Jeep Safari ve İzlanda Helikopter turu da dahildir.

KAMPANYA LİNKİ
http://goo.gl/Wghe6y

KAMPANYA TARİHLERİ
1 Aralık 2015 saat 09:00 ile  31 Aralık saat 23:59 tarihleri arasında

Etiketler: ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. Oktay Emir Özcan dedi ki:

    Geçen hafta mailime bir hediye kupon göndermiştiniz. Onu kullandım bir kupon kodu daha gönderebilir misiniz acaba?

Yorum Yaz