Albenili Melodiler Yarışması

Albenili Melodiler Yarışması
Ülker’in yıllardır en sevilen lezzetleri arasında yer alan Albeni yeni kampanyasında Albeni severleri müzikle buluşturuyor.

Albenili Melodiler Yarışması

Albenili Melodiler çekiliş kampanyasına katılarak 200 adet Albeni Hediye paketinden birini kazanmak isteyen herkesin, 23 Kasım 2015 –  3 Ocak 2016 tarihleri arasında www.albenilimelodiler.com web veya mobile sitesini ziyaret etmesi yeterli.

Siteye giden Albeni tutkunları anasayfa ekranında bulunan kutucuğa 140 karakterlik mesajlarını yazıyorlar. Ardından bu mesajın müziğini oluşturmak istedikleri enstrümanı belirtilen 5 enstrüman arasından seçerek kampanya yöneticilerine gönderiyorlar.  Kullanıcıların seçebilecekleri enstrümanlar şöyle: Piyano, gitar, keman, ut ve synthesizer

Kullanıcılar yazdıkları mesaj ve seçilen enstrüman ile oluşturulan melodiyi sitede bulunan kayıt formu ile sisteme kaydediyorlar. Her kullanıcı sistem üzerinde dilediği kadar kayıt bırakabilir, bırakılan her kayıt bir çekiliş hakkı anlamına gelmektedir. Kampanya sona erdikten sonra kazanan kişilerin isimleri www.albenilimelodiler.com internet adresi ve Albeni Facebook sayfasından duyurulacak.

Gönderilen mesaj ve melodi bir moderatör onayından geçtikten sonra sitede yayınlanacak.

Kampanyaya katılan herkesin sadece bir tane ödül hakkı olduğunu unutmaması ve oluşturduğu içerik ile mesajlardan kendisinin sorumlu olduğunu unutmaması gerekmektedir.

Ayrıca katılım formunu doldururken beyan ettiğiniz isim, soyisim, telefon ve adres bilgilerinin doğru olmasına dikkat ediniz. Ödül kazanmanız durumunda bu formda belirtmiş olduğunuz adres dikkate alınacak.KAMPANYA LİNKİ:
www.albenilimelodiler.com
KAMPANYA TARİHİ:23 Kasım 2015 –  3 Ocak 2016 tarihleri arasında

Etiketler:

Yorum Yaz