Turkcell 4.5G’ye Hazırlık Kampanyası

Turkcell 4.5G’ye Hazırlık Kampanyası

Telekom sektöründe yeni bir çağın başlangıcı olacak 4.5G teknolojisine geçiş için artık çok kısa bir süre kaldı. 1 Nisan 2016 tarihi itibarıyla geçilecek olan 4.5G teknolojisi için hazırlıklar tam gaz sürüyor.

Turkcell 4.5G'ye Hazırlık Kampanyası

4.5G ihalesinde en 8 frekans hakkını alarak en büyük yatırımı yapan Turkcell, kullanıcılarının yaşanan geçişte de sorun yaşamaması için çok özel bir kampanya düzenledi.

Turkcell, 4.5G’ye Hazırlık Kampanyası ile sim kartı 4.5G uyumlu olmayan müşterilerine ÜCRETSİZ sim kart değişikliği hakkı veriyor.

31 Aralık 2015 tarihine kadar sürecek kampanyada değişimi yapmak isteyen kullanıcıların mevcut sim kartları ile en yakın Turkcell İletişim Merkezi’ne (TİM) gitmesi gerekiyor. Eğer sim kartınızın 4.5G uyumlu olup olmadığını bilmiyorsanız, öğrenmek için 4.5G yazıp 2222’ye SMS göndermeniz yeterli.

Ücretsiz bir şekilde anında yapabileceğiniz sim kart değişiminden sonra Turkcell’in müşterilerine bir sürprizi daha var. Sim kartını 4.5G uyumlusu ile değiştiren herkese 30 gün boyunca kullanabileceği 1 GB internet hediye edilecek.  Ücretsiz 1 GB internetinizi kullanabilmek için 1GBGONDER yazıp 2222’ye SMS gönderiyorsunuz ve hediye internet paketiniz hattınıza yüklenecek.

Dikkat etmeniz gereken en önemli husus ise; Sim kart değişikliğine giderken yanınızdaki telefonun da 4.5G uyumlu olması gerekiyor. Ve her Turkcell kullanıcısı kampanyadan sadece bir kez faydalanilecek.

KAMPANYA LİNKİ:http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/cepten-internet/4-5gye-hazirlik-kampanyasi
KAMPANYA SÜRESİ:31 Aralık 2016’ya kadar geçerli

Etiketler: ,

Yorum Yaz