Avea, esnaf müşterilerinin yanında olmaya devam ediyor. Avea, Aksigorta ile birlikte düzenlediği kampanya ile esnafın evini ya da işyerini 1 yıl boyunca ücretsiz sigortalıyor.
Avea'dan 1 Yıl Ücetsiz Aksigorta Kampanyası

Esnafın emeğine saygı duyan ve alın teri ile elde ettiği kazanımlarını korumak isteyen Avea, 01.08.2016 tarihine kadar geçerli olan Aksigorta kampanyası ile esnaf üyelerine büyük bir sürpriz hazırladı.

Avea, bireysel faturalı hat tarifelerinden herhangi birini kullanan esnaf abonelerine Aksigorta’dan 1 yıl geçerli konut ya da işyeri sigortası imkânı sunuyor. Üstelik bu fırsattan faydalanmamak için herhangi bir faturalı hat tarifesine 12 ay taahhüt vermek yeterli.

Kampanyadan yararlanmak için Avea’nın herhangi bir faturalı hat tarifesinde yeni bir taahhüt vermenize gerek yok. Eğer zaten herhangi bir tarife için vermiş olduğunuz 1 yıllık taahhüdünüz var ise (tamamlanmasına 4 aydan daha az bir süre olması kaydıyla) yine bu kampanyaya dahil olabilirsiniz.

Eğer yeni bir faturalı pakete 12 aylık taahhüt verdiyseniz ya da vermiş olduğunu 12 aylık taahhüdünüzün bitmesine 4 ayda fazla bir süre varsa, tek bir SMS ile ücretsiz 1 yıllık sigorta sahibi olabilirsiniz.

Cep telefonunuzun mesaj bölümüne gelip “SIGORTA” yazıp 6666’ya kısa mesaj attığınız takdirde kampanyaya dahil oluyorsunuz ve bir yıl boyunca sigorta primlerinizi Avea karşılıyor.

Kısa mesajı gönderdikten sonra size cevaben gönderilen mesajda bulunan şifre ile http://AveaEsnaf.gmia.com.tr adresindeki bilgilerinizi güncellemeniz gerekiyor.

ÖNEMLİ HATIRLATMA: Kampanya dahilindeki 1 yıl ücretsiz konut veya işyeri sigortasında teminat bedeli 10 bin TL’yi geçemiyor.

KAMPANYA LİNKİ:
http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Kampanyalar/AksigortaKampanyasi

KAMPANYA SÜRESİ:

1 Ağustos 2016 tarihine kadar geçerli

2 yorum

  1. Arkadaşlar son aktüel ürün kataloğunu tedarik edebildiniz mi acaba

  2. Geçen hafta mailime bir hediye kupon göndermiştiniz. Onu kullandım bir kupon kodu daha gönderebilir misiniz acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir