Numarasını taşıyarak diğer operatörlerden Turkcell‘e transfer olan müşterileri sürpriz bir hediye bekliyor.

Turkcell düzenlediği Numarasını Taşıyana Kat Kat İnternet Kampanyası ile  son 30 gün içerisinde Turkcell Faturalı hatlara transfer olan yeni müşterilerine mevcut tarifelerindeki internet kullanım hakları kadar ek internet paketini hediye ediyor.

Turkcell’in tercih eden yeni müşterileri doya doya internet kullansın diye hazırladığı bu kampanya 31 Aralık 2015 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanyadan faydalanabilmek için Turkcell Faturalıya gelen müşterilerin Hepsi BOL (750DK 1000SMS 2GB) veya Hepsi 1000 Plus (1000DK 1000 SMS 2GB) paketlerinden bir tanesine yıllık abonelik yaptırmış olması gerekiyor.

Bu paketlerden birine dahil olan Turkcelliler, ilk 3 ay boyunca tarifelerinde bulunan 2 GB’lık internet paketlerine ek olarak 2 GB daha internet kullanımı yapabilecekler. Yani Turkcell faturalıya transfer olan yeni müşteriler ilk 3 ay 2 GB internet paketi fiyatına 4GB internet kullanabilecekler.

Bu kampanyadan son 90 gün içerisinde Turkcell’den ayrılıp başka bir operatöre transfer olmuş olan müşteriler faydalanamıyor.

Numarasını Taşıyana Kat Kat İnternet Kampanyası ile kazanılan 2 GB internet hediyesi sadece yurtiçi kullanımlarda geçerlidir.  Hediye olarak yüklenen 2 GB internet kullanımını tüketen müşteriler sonraki internet kullanımlarında kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecekler.

KAMPANYA LİNKİ:
http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/numara-tasiyana-kat-kat-internet-kampanyasi

KAMPANYA SÜRESİ:
31 Aralık 2015 tarihine kadar geçerlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir