Turkcell, faturasız hat kullanmayı tercih edenler için olay yaratacak bir kampanya hazırladı.

İnterneti bol, SMS’i çok, fazla fazla dakikalı kampanya ile faturasız hat kullanan herkesi Turkcell‘e davet eden bu süper paketin adı Olay 2GB Paketi.

31 Aralık 2015 tarihine kadar geçerli Olay 2 GB Paketi‘nde alacağı yeni bir hat ile veya numarasını Turkcell’e taşıyarak bireysel Hazır Kart’ı tercih edenler her ay 1000 SMS, 2 GB internet ve her yöne 400 dakikanın sahibi olacaklar. Hem de böyle bir paket için ayda sadece 23 TL ödeyecekler.

Eğer siz de bu süper kampanyadan faydalanmak istiyorsanız hemen bir Turkcell Hazır Kart numarası satın almanız gerekiyor. Ya da http://www.turkcell.com.tr/tr/form/numara-tasima-kampanyalari-on-basvuru-formu linkindeki formu tıklayarak diğer operatörlerdeki mevcut hattınızı Turkcell’e taşıyabilirsiniz.

Yok, eğer siz Turkcell Hazır Kart’a son 90 gün içerisinde numaranızı taşıyarak ya da yeni bir hat alarak geldiyseniz Olay 2 GB kampanyasından siz de faydalanabilirsiniz.

Bir de kampanyaya dahil olmak için Bizbize, Konuş Kazan ve Birfiyat bireysel Hazır Kart tarifelerini kullanmıyor olmanız gerekiyor. BU üç paket dışındaki tüm ön ödemeli tarife kullanıcıları Olay 2 GB paketine katılabilir.

Olay 2 GB paketine dahil olanlar iptal etmedikleri takdirde, 12 ay boyunca her ay 23 TL karşılığında paketleri yenilecek.

Ayrıca Olay 2GB paketi sahipleri, GECE2GB yazıp 2222’ye SMS atarak her gece 00:00-06:00 saatlerinde geçerli 2GB daha ilave internete sahip olabilirler. Gece ilave 2 GB internet hakkı 15 Aralık 2015 tarihine kadar Olay 2GB Paketi’ne dahil olanlar için geçerlidir.

KAMPANYA LİNKİ:
http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/olay-2-gb-paketi

KAMPANYA TARİHİ:
31 Aralık 2015 tarihine kadar

2 yorum

  1. kampanyamerkez gerçekten de yılların sitesi ve her zaman insanların yararına yayın yapıyorlar. Tebrik ederim karşiim

  2. Güncel çekilişler içinde iphone8 çekilişi vardı da hangi marka yapıyordu bulamadım bir türlü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir