Türkiye’nin en hızlı ve en kolay para ödeme sistemlerinden biri olan BKM Express düzenlediği kampanya ile yeni müşterilerine ilk internet alışverişlerinde 20 TL indirim imkanı sunuyor.

Siz de internet alışverişlerinizde her defasında 16 haneli kart bilgisi girmekten, güvenlik kodunu yazmaktan sıkıldınız mı? Artık internet alışveriş yaparken cüzdanınızda kredi kartı aramak, bulduktan sonrada defalarca tuşlara basmak zorunda değilsiniz.

Artık BKM Express var! Sadece 1 kez üye olup kullanıcı adı ve şifrenizi belirledikten sonra bir daha internet alışverişlerinizde hanelerde rakam tuşlama derdinden kurtulabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken https://bkmexpress.com.tr/hayat-beklemez.bkm adresinden BKM Express üyesi olmak. Ardından BKM Express üyesi olan bankaların tüm kredi, banka ve ticari kartlarından birini sisteme eklemeniz gerekiyor.

BKM Express İade kampanyasında 20 Kasım 2015 ile 20 Aralık 2015 tarihleri arasında BKM Express hesabınız ile internetten yapacağınız 30 TL üzeri ilk alışverişte 20 TL iade alabilirsiniz.

20 TL iadeler alışverişi yapmış olduğunuz kartınıza bankanız tarafından 31 Aralık 2015 tarihine kadar yapılacak.

İlk 30 bin kişinin faydalanabileceği kampanyadan daha önce BKM Express ile alışveriş yapmış olan kişiler 20 TL iade hakkını kullanamıyor.

Daha önceden BKM Express ile alışveriş yapmış olan kullanıcılar yeni bir hesap açsalar dahi üyelerin kimlik numaraları dikkate alındığı için kampanyaya dahil olamayacaklar Ayrıca 20 TL iade kampanyası BKM Express’in diğer kampanyaları ile birleştirilebiliyor.

KAMPANYA LİNKİ:
https://bkmexpress.com.tr/hayat-beklemez.bkm

KAMPANYA TARİHİ:
20 Kasım 2015 ile 20 Aralık 2015 tarihleri arasında

2 yorum

  1. Güncel çekiliş var mı arkadaşlar ben iyi şanslı bir insanım kesin katılırım ve kesin kazanırım

  2. Geçen hafta mailime bir hediye kupon göndermiştiniz. Onu kullandım bir kupon kodu daha gönderebilir misiniz acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir