Türkiye’nin lider GSM operatörlerinden Avea, yeni hat aktivasyonu yapmış olan veya başka bir GSM operatöründeki numarasını taşıyarak Avea‘ya geçiş yapan müşterilerine internet girmeye doyamayacakları bir kampanya hazırladı.

20 Ağustos 2015 ile 31 Aralık 2015 tarihleri arasında geçerli kampanyada Avea, Profesyonel 2 GB, Profesyonel 4 GB veya Avantajlı 2 GB Tarifelerine, 12 GB internet kullanımı hediye ediyor.

Avea 12 GB Hediye İnternet Kampanyası ile bu 3 tarif paketlerinden birini tercih eden yeni Avea’lılar mevcut tarifelerindeki internet kullanım haklarına ek olarak 12 ay boyunca her ay 1 GB’lık hediye internet kullanımı gerçekleştirecekler.

Kaçırılmayacak bu hediyeden yararlanmak için ise başka operatörden numarasını Avea’nın bu dört tarifesinden birine taşımak ya da yeni hat aktivasyonu yaparak bu dört tarife geçiş yapmak yetiyor.
Yukarıdaki tek şartı gerçekleştiren Avea’lılara bu kampanya otomatik olarak tanımlanacak ve her ay tanımlanan 1 GB internet kullanımı hediyesi hakkında müşterilere SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.

12 aylık kampanya süresince tanımlanan 1 GB’lık internet hakkı kullanıcı için öncelikli olacak.
Yani her ay müşteri ilk olarak 1 GB’lık hakkını tüketecek ondan sonra tarifesindeki internet kullanımlarına tüketmeye başlayacak.

Avea 12 GB Hediye Kampanyası sadece yurtiçi kullanımlar için geçerli olmakla beraber, 1 GB’lık hediye internetin her ay kullanılmayan kısmı bir sonraki aya devretmez.

KAMPANYA LİNKİ:
http://www.avea.com.tr/web/kampanyalar/Ek1GBHediyeInternetKampanyasi
KAMPANYA TARİHLERİ:
20 Ağustos 2015 ile 31 Aralık 2015 tarihleri arasında geçerlidir.

1 Yorum

  1. İndirim kataloğu güncellenebilir mi bugün ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir