Snickers #MahalleninFenomeni Yarışması

Snickers #MahalleninFenomeni Yarışması

Dünyanın en meşhur lezzetlerinden Snickers, düzenlediği yeni kampanya ile emektar mahalle bakkallarına sahip çıkıyor. Mahalle bakkallarına sahip çıkarken hem Twitter ve Instagram takipçilerine hem de bakkallara kazandırıyor.

Snickers #MahalleninFenomeni Yarışması

Snickers Türkiye‘nin Mahallenin Fenomeni yarışması ile mahallenizin bakkalına hem de kendinize süper ödüller kazandırabilirsiniz.

Snickers #MahalleninFenomeni Yarışması 3 dönem halinde 16 Kasım 2015 ile 31 Aralık 2015 tarihleri arasında düzenleniyor. Yarışmanın dönemleri ve tarihleri ise şöyle:

1.dönem:16-30 Kasım, 2.dönem: 01-16 Aralık, 3.dönem:17-31 Aralık
Yarışmaya katılmak isteyen Snickers tutkunlarının yapması gerekenler ise çok basit… Yarışmaya birlikte katılmak istediğiniz mahalle bakkalınıza gidiyorsunuz ve kampanya afişinin önünde bakkalınızla birlikte bir fotoğrafınızı çekiyorsunuz. Çektiğiniz fotoğrafı #mahalleninfenomeni hashtag’i ve @SnickersTR (Twitter) veya @SnickersTurkiye (Instagram) mention’ı ile paylaşıyorsunuz.

Her dönem sonunda yarışmanın jürisi belirtilen etiketler ile paylaşılan fotoğraflar arasında 1 tanesini o dönemin kazananı olarak seçecek. Seçilen fotoğrafı sosyal medya hesaplarından paylaşan kişiye 1 adet Drone (DJI Phantom GPS Destekli Kullanıma Hazır Set), fotoğrafta yer alan bakkala ise 1 adet iPhone 6 16GB cep telefonu(hat ve kart hariç) hediye edilecek.

Paylaşılan fotoların sonuçlar açıklanana kadar sosyal medya hesaplarından silinmemesi ve fotoğraflarda etiketlerin mutlaka bulunması gerektiğini unutmayın. Kazananlar 2 Aralık, 18 Aralık, 3 Ocak tarihlerinde Snickers Türkiye Instagram ve Twitter hesapları üzerinden duyurulacak. Ödülleri kazanan talihliler isim, adres, cep telefonu gibi bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak Instagram ve Twitter hesaplarından 3 gün içerisinde DM yoluyla bildirmek zorundalar. Aksi takdirde ödül hak iddia edemeyecekler.
Kampanyaya istediğiniz kadar fotoğraf ile katılabilirsiniz fakat birden fazla ödül kazanamazsınız.

KAMPANYA TARİHLERİ:
16 Kasım 2015 ile 31 Aralık 2015 tarihleri arasında geçerlidir.

Etiketler: ,

Yorum Yaz