Dünyanın en meşhur lezzetlerinden Snickers, düzenlediği yeni kampanya ile emektar mahalle bakkallarına sahip çıkıyor. Mahalle bakkallarına sahip çıkarken hem Twitter ve Instagram takipçilerine hem de bakkallara kazandırıyor.

Snickers Türkiye‘nin Mahallenin Fenomeni yarışması ile mahallenizin bakkalına hem de kendinize süper ödüller kazandırabilirsiniz.

Snickers #MahalleninFenomeni Yarışması 3 dönem halinde 16 Kasım 2015 ile 31 Aralık 2015 tarihleri arasında düzenleniyor. Yarışmanın dönemleri ve tarihleri ise şöyle:

1.dönem:16-30 Kasım, 2.dönem: 01-16 Aralık, 3.dönem:17-31 Aralık
Yarışmaya katılmak isteyen Snickers tutkunlarının yapması gerekenler ise çok basit… Yarışmaya birlikte katılmak istediğiniz mahalle bakkalınıza gidiyorsunuz ve kampanya afişinin önünde bakkalınızla birlikte bir fotoğrafınızı çekiyorsunuz. Çektiğiniz fotoğrafı #mahalleninfenomeni hashtag’i ve @SnickersTR (Twitter) veya @SnickersTurkiye (Instagram) mention’ı ile paylaşıyorsunuz.

Her dönem sonunda yarışmanın jürisi belirtilen etiketler ile paylaşılan fotoğraflar arasında 1 tanesini o dönemin kazananı olarak seçecek. Seçilen fotoğrafı sosyal medya hesaplarından paylaşan kişiye 1 adet Drone (DJI Phantom GPS Destekli Kullanıma Hazır Set), fotoğrafta yer alan bakkala ise 1 adet iPhone 6 16GB cep telefonu(hat ve kart hariç) hediye edilecek.

Paylaşılan fotoların sonuçlar açıklanana kadar sosyal medya hesaplarından silinmemesi ve fotoğraflarda etiketlerin mutlaka bulunması gerektiğini unutmayın. Kazananlar 2 Aralık, 18 Aralık, 3 Ocak tarihlerinde Snickers Türkiye Instagram ve Twitter hesapları üzerinden duyurulacak. Ödülleri kazanan talihliler isim, adres, cep telefonu gibi bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak Instagram ve Twitter hesaplarından 3 gün içerisinde DM yoluyla bildirmek zorundalar. Aksi takdirde ödül hak iddia edemeyecekler.
Kampanyaya istediğiniz kadar fotoğraf ile katılabilirsiniz fakat birden fazla ödül kazanamazsınız.

KAMPANYA TARİHLERİ:
16 Kasım 2015 ile 31 Aralık 2015 tarihleri arasında geçerlidir.

1 Yorum

  1. Sayın cumhurbaşkanım şunlara bir emir ver de her gün indirimli ürün satışı yapsınlar. Yapmayanların ayaklarını kırsınlar 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir