Dünyanın en önemli finansal kuruluşlarından birisi olan Visa, Türkiye’deki Platinium kart sahiplerini sinemaya götürüyor.

Visa‘nın tüm Platinum kart sahiplerine hediye ettiği sinema biletini kazanmak çok kolay… Eğer sizin de herhangi bir bankada Visa özellikli bir platium kredi kartınız varsa sinema bileti kazanmak için yapmanız gereken sadece iki işlem var.

İlk olarak kampanya tarihleri olan 15 Ekim 2015 saat 00:01 ile 31 Aralık 2015 saat 23:59 arasında Gastro Club‘ün dışarıda yemek yemeyi ve içmeyi sevenler için hazırladığı mobil uygulaması olan Platinum Masa mobili akıllı telefonunuza indirmeniz gerekiyor.

Ardından birçok seçkin restoranda rezervasyon ve ödeme kolaylığı sağlayan Platinum Masa Mobil‘e Visa özellikli bir Platinum kartınızı kaydediyorsunuz. İşte bu kadar basit!

Kayıt işleminin ardından aynı gün içerisinde 0(850)5400573 nolu telefondan sistemdeki kayıtlı telefon numaranıza gönderilecek SMS kodu ile 1 adet sinema biletinizi tüm Cinemaximum‘larda alabilirsiniz. SMS kodundaki sinema biletini 31 Aralık 2015 saat 23:59’a kadar tüm Cinemaximum‘larda özel gösterimler ve film galaları hariç kullanabilirsiniz.

Visa Platinium Sinema Bileti Kampanyası

Gelen her kod sadece 1 bilet için kullanılabilir ve kampanyaya katılanların iletişim bilgilerini hatalı veya eksik vermesinden kaynaklanan hatalar Visa ve Gastro Club‘ü bağlamamaktadır. O nedenle Platinum Masa Mobil uygulamasına kayıt olurken bilgilerinizi eksiksiz ve hatasız girmeniz gerekmektedir.

KAMPANYA LİNKİ:
http://www.visa.com.tr/platinum-ayricaliklari/restoranlarda-ayricaliksiniz/sinema-bileti-kampanya-sozlesmesi

KAMPANYA TARİHLERİ:
15 Ekim 2015 saat 00:01 ile 31 Aralık 2015 saat 23:59 arasında

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir