Profilo’dan Ödüllü Elimin Ayarı Yarışması

Profilo’dan Ödüllü Elimin Ayarı Yarışması

Profilo Ev Aletleri düzenlediği ödüllü yarışması ile müşterilerinin el ayarını ölçüyor. Ve elinin ayarını en iyi bilen müşterilerine sürpriz hediyeler kazandırıyor.

Profilo'dan Ödüllü Elimin Ayarı Yarışması

22 Aralık 2015 saat 00:01 ile 10 Ocak 2016 saat 23:59 tarihleri arasında  www.elininayari.com adlı internet sitesi üzerinden düzenlenen  “Elimin ayarı” adlı yarışması ile katılımcıların ücretsiz mücadele edebiliyor.

Oyun için hazırlanan uygulama ile 4 bölümden oluşan yarışmada katılımcıların el hassiyetleri, Profile E-Doz Çamaşır makinesinin hassasiyet derecesi ile mukayese ediliyor. İlk bölümde yemeğe atılan tuz miktarını ayarlarken, ikinci bölümde terlikle hedefi vurmaya çalışıyorsunuz, üçüncü bölümde kahve ve son bölümdeki deterjan görevlerini tamamlıyorsunuz.

Bölümleri tamamlayan katılımcılar alacağı sonuçlara göre ödüle hak kazanıyor. Elinin ayarı yüzde 75 ile yüzde 89 arasında olan her 20. kişi çamaşır sepeti , yüzde 90 ile yüzde 100 arasında olan her 20. kişi ise elektronik banyo tartısı kazanıyor.

Yarışma tamamlandıktan sonra karşınıza çıkan katılım formunu eksiksiz olarak tamamlamanız gerekiyor. Aksi halde ödül kazansanız dahi size ulaştırılamayacaktır.

Yarışmayaı kazanan talihlilerin isimler 13 Ocak 2016 tarihinde gün içerisinde Profilo Ev Aletleri Facebook sayfasından duyurulacak. Kendisine elektronik posta ile ulaşılamayan ya da gönderilen postaya yanıt vermeyen yarışmacılar ödül haklarını kaybederler.

KAMPANYA TARİHİ:
22 Aralık 2015 saat 00:01 ile 10 Ocak 2016 saat 23:59 tarihleri arasında

KAMPANYA LİNKİ:

www.elininayari.com

Etiketler:

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. Şelale Özbir dedi ki:

    kampanyamerkez gerçekten de yılların sitesi ve her zaman insanların yararına yayın yapıyorlar. Tebrik ederim karşiim

Yorum Yaz