Dyo’dan 50 Battaniye Ödüllü Emoloji Oyunu

Dyo’dan 50 Battaniye Ödüllü Emoloji Oyunu

Türkiye’nin en köklü yerli boya markaları arasında yer alan Dyo, 2016 yılına girerken Dyo Emoloji uygulaması yeni bir yılbaşı kampanyası düzenledi.

Dyo'dan 50 Battaniye Ödüllü Emoloji Oyunu

Dyo, 17 Aralık 2015 saat 15:00 ile 1 Ocak 2016 saat 17:00 arasında sosyal medya üzerinden hazırlanan Dyo Emoloji uygulaması ile, Facebook takipçilerine 2016 yılından beklentilerini soruyor. Sorarken de çok farklı bir yöntem seçen Dyo, takipçilerinin yeni yıldan üç dileğini ifade eden emojiler seçmesini istiyor. 50 farklı emojiden 3 tanesini seçen Dyo takipçilerinin her bir tercihi Dyo’nun capcanlı renklerinden bir tanesini simgeliyor. Bu sayede yeni yıldaki renklerinizi de belirlemiş oluyorsunuz.

Siz de http://www.emojidyo.com/Home/Emoji adresinden Dyo Emoloji oyunu ile 2016’dan dileklerinizi hem eğlenceli hem de rengarenk siz de tüm Facebook arkadaşlarınıza duyurabilirsiniz.
Dyo Emoloji oyununun sonucunda belirlemiş olduğunuz 3 emojiyi Facebook’tan paylaşan 50 talihliyi bir de sürpriz bir hediye bekliyor. 5 Ocak 2016 tarihinde Facebook sayfası üzerinden açıklanacak olan yarışmanın 50 talihli Dyo takipçisi Aksu Carmelo pamuklu tek kişilik battaniyenin sahibi olacak.

Ödül kazanan yarışmacılar ödülleri teslim alabilmek için ad, soyad ve doğum tarihini bildiren geçerli bir kimlik belgesi ibraz etmeleri isteniyor.

KAMPANYA LİNKİ:
http://www.emojidyo.com/

KAMPANYA TARİHLERİ:
17 Aralık 2015 saat 15:00 ile 1 Ocak 2016 saat 17:00

Etiketler: ,

Bu yazı için 4 yorum yapıldı:

 1. Fatmanur Koytak dedi ki:

  İndirim kataloğu güncellenebilir mi bugün ?

 2. Yunus Emre Şerifoğlu dedi ki:

  İndirim kampanyasına giren ürünler hangileri acaba bu hafta?

 3. Ayseren Boyuktaş dedi ki:

  2018 yılında da en çok çekiliş sizlerden bekliyoruz saygın site kampanyamerkez.com

 4. Asya Sema Karabağ dedi ki:

  İndirimli ürünler kataloğu ne zaman gelir abicim

Yorum Yaz