Avon’dan Yeni Temsilci Kampanyaları

Avon’dan Yeni Temsilci Kampanyaları

Dünyanın önde gelen kozmetik markalarından Avon, her zaman müşterilerini memnun ettiği gibi satış temsilcilerine de kazandırmaya devam ediyor.

Avon’dan Yeni Temsilci Kampanyaları

Avon dünyasında kazanmak isteyen herkes bir Avon temsilcisi olarak zaten tutkunu olduğu kozmetik ürünlerin satışından geliri elde edebilir.

Hemen şimdi Avon temsilcisi olmak istiyorsan buraya tıklayıp formu doldurarak sende kazanmaya ve kazandırmaya başlayabilirsin. Yeni bir Avon temsilcisi olduysan artık sen de 2016 kampanyasına katılarak daha fazla kazanabilirsin.

İşte Avon’un 2016 yılı için hazırladığı daha çok kazandıran yeni kampanyalar:

Birinci kampanyada katalog da eklemek koşuluyla 125 liralık ilk sipariş veriyorsunuz ve Avon Care Mini El Kremi setini bir sonraki siparişinizde hediye olarak alıyorsunuz.

Ya da 200 liralık sipariş verecek olursanız, (Katalog da eklemek koşuluyla) Avon Care Mini El Kremi seti ve Rare Pearls EDP hediyesini de bir sonraki kampanya girişinizde kazanıyorsunuz. Daha bitmedi!

İkinci ve üçüncü kampanyanızda da hediyeler kazanmaya devam edeceksiniz. 200 liralık vereceğiniz katalog da eklemiş olduğunuz herhangi bir siparişe bir sonraki kampanya da Rare Pearls EDP size hediye edilecek.

Bütün bu kampanya fırsatlarından faydalanmak isteyen yeni Avon temsilcilerinin dikkat etmeleri gereken sadece birkaç husus var. İade ve iptal koli nedeniyle belirlenen kampanya tutarın altına düşmesi durumunda hediyeleri kullanılmamış olarak iade etmeniz gerekiyor. Aksi halde hediye ürünler size faturalandırılacaktır.

Avon Care Mini El Kremi seti 22 lira, Rare Pearls EDP ise 71 liradır.

Buraya tıklayarak siz de ücretsiz bir şekilde temsilci olabilirsiniz.

Etiketler: ,

Yorum Yaz