Pınar’dan Annelerinin Yıldızları Yarışması

Pınar’dan Annelerinin Yıldızları Yarışması

Türkiye’nin lider süt üreticilerinden Pınar Süt, her sabah çocuğunun bardağına sağlıklı taptaze süt ile dolduran Pınar Anneleri için özel bir yarışma düzenledi.

Pınar’dan Annelerinin Yıldızları Yarışması

Siz de Pınar annesi olmak ve yarışmaya katılarak tüm soruları doğru cevaplayarak çok özel hediyeler kazanmak istiyorsanız sizi www.pinarsutum.com sayfasındaki 22 Aralık 2015 tarihinde başlayacak, 29 Ocak 2016’da sona erecek olan yarışmaya davet ediyoruz.

Yarışmaya katılarak hediye 1 yıllık Pınar Süt kazanma şansını elde etmek için hemen www.pinarsutum.com sayfasında ki linkler üzerinden katılım başvuru formunuzu dolduruyorsunuz. Ardından size verilen kullanıcı adı ve şifreniz ile yarışmaya başlayabilirsiniz.

Yarışmada iki türlü ödül kazanmanız mümkün. İlk olarak karşınıza çıkan soruların tümüne doğru cevap veren 1 litrelik Pınar Süt kazanmak için çekilişe katılabilirsiniz. Yarışmaya birden fazla katılarak çekilişte şansınızı artırabilirsiniz. Birden fazla kez katılsanız bile en fazla 1 kez 1 litre süt kazanabileceğinizi unutmayın.

Pınar Annelerinin Yıldızları yarışmasındaki büyük ödül olan 1 Yıllık Süt hediyesi için ise soruların tümüne doğru cevap veren en hızlı 50 yarışmacı arasına girmeniz gerekiyor. 1 yıllık Pınar Süt hediyesi, her ay 3 adet toplam 36 adet 1 litre Pınar Sütten oluşmaktadır.

Yarışmayı tamamladıktan sonra 10 arkadaşınıza Facebook üzerinden davet gönderirseniz ek 1 litre süt daha kazanabilirsiniz.

Hediye kazanan yarışmacılar mail adresleri üzerinden haber verilecek ve ödülleri sisteme kayıt olurken belirtmiş oldukları Migros Money Club Kartlarına yüklenecektir.

Eğer Migros Money Club kartınız yoksa onun yerine Money Bonus kartınız ile giriş yapacaksanız, kartınızın ilk 6 hanesi + 10 haneli MIN numaranızı 16 hane olacak şekilde yarışmaya kayıt olduğunuz formdaki kart giriş alanına yazmanız yeterlidir.

KAMPANYA LİNKİ:
www.pinarsutum.com

KAMPANYA TARİHLERİ:
Yarışma 22 Aralık 2015 tarihinde başladı ve 29 Ocak 2016’da sona erecek

Etiketler:

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. Parla Kıryayla dedi ki:

    Kampanyamerkez bu işi biliyor. Her zaman kampanyaları ve indirimleri ilk yayınlayan siz oluyorsunuz.

Yorum Yaz