Sütaş, 2016’ya merhaba demeye hazıladığımız şu günlerde çok eğlenceli bir oyun ile yarışma düzenledi ve sürpriz hediyeler dağıtmaya başladı.

 Sütaş'tan Ağız Tadıyla Mutlu Yıllar yarışması

Sütaş’ın hazırladığı Ağız Tadıyla Mutlu Yıllar oyununu kampanya süresi olan 23 Aralık 2015 ile 30 Aralık 2015 tarihleri arasında http://www.agiztadiylamutluyillar.com/oyun linkindeki adresten oynayabilirsiniz.

Oyun nasıl oynanıyor?
Oyunda 10 adet kart arkası kapalı bir şekilde dağıtılıyor. Yarışmacılar kendisine verilen 15 saniyede 10 kartı içerisinde 5 çifti doğru yerleştirmeye çalışıyor. Her katılımcının günde 15 adet deneme hakkı olduğu oyunun sonunda eşleştirmeyi her yapışınızda bir çekiliş hakkı kaznaıyorsunuz ve sonunda çıkan iletişim formunu eksiksiz doldurmanız gerekiyor. Aksi halde hediye kazanmanız durumunda ödülünüz size ulaşmayacaktır.

Eğer oyunu Facebook hesabımızdan paylaşırsanız günlük deneme hakkınız 30’a çıkıyor. Aynı zamanda oyun içerisinde sürpriz hediye kartı ile karşılaşırsanız da bir sürpriz hediyenin sahibi oluyorsunuz.

Yarışarak çekilişe katılanlar arasından günlük olarak yapılan çekiliş ile her gün 5 kişi Sütaş Hediye Paketi kazanıyor.

Kazananların isimleri her gün yarışmanın bulunduğu kazananlar başlığının altında (http://www.agiztadiylamutluyillar.com/kazananlar) duyuruluyor.

Yarışmacılar oyun süresince Yeni Yıl Hediye Paketi ya da Sürpriz Hediye Paketi ödüllerinden sadece bir kez kazanabilirler.

KAMPANYA LİNKİ:
http://www.agiztadiylamutluyillar.com/oyun

KAMPANYA TARİHLERİ:
23 Aralık 2015 ile 30 Aralık 2015 tarihleri arasında

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir