Ev dekorasyon ve yapı malzemeleri perakendeciliğinde Türkiye’nin öncü mağaza zincirlerinden olan Koçtaş, yılbaşını evinde geçirecek olanlar için yeni bir Instagram yarışması başlattı.

Yılbaşını evinde ailesiyle, sevdikleriyle geçirmeyi planlayanlar, Koçtaş resmi Instagram sayfasından (https://www.instagram.com/koctas) düzenlediği  yeni kampanyasına, evlerinde yaptıkları yılbaşı hazırlıklarının fotoğrafını çekerek katılabilirler. Daha sonrasında ise çekmiş olduğunuz evinizin yılbaşı dekorasyonu fotoğrafını, 21 Aralık 2015 saat 18.00 tarihi ile  31 Aralık 2015 saat 23.59 tarihleri arasında  Instagram hesabınızdan #YilbasiEvdeGuzel etiketi ile paylaşıyorsunuz.

Yarışmaya dahil olabilmeniz için fotoğrafı paylaşırken Koçtaş’ın resmi Instagram hesabı olan @koctas kelimesini de yazarak paylaşın metninize eklemeyi unutmayın.

Yarışmaya katılanlar arasında özel juri tarafından yapılan değerlendirme sonucu #YilbasiEvdeGuzel konseptine en uygun bulunan 20 talihli 50 TL değerinde Paropuan yüklü Koçtaş kart hediye edilecek. Değerlendirmenin sonuçları 5 Ocak 2016 tarihinde gün içerisinde duyurulacaktır.
Yarışmaya katılan hediye kazanabilmesi için Koçtaş‘ın resmi Instagram sayfasını (https://www.instagram.com/koctas) takip etmesi gerekiyor. Böylece yarışmayı kazanan talihlilerle Instagram üzerinden mesaj ile iletişime geçilebilecek ve iletişim bilgileri istenecektir.

Ödül kazanabilmek için 18 yaşın üzerinde olmanız kendi çektiğiniz fotoğraf ile yarışmaya katılmanız gerekiyor.

KAMPANYA LİNKİ:
https://www.instagram.com/p/_j1balg8iI/

KAMPANYA TARİHLERİ:
21 Aralık 2015 saat 18.00 tarihi ile  31 Aralık 2015 saat 23.59 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

Koçtaş'tan #YilbasiEvdeGuzel Kampanyası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir