Turkcell‘den müşterilerine bir yeni yıl kampanyası daha geldi. Bu kez kampanyanın hedefinde hattındaki internet paketini çok hızlı tüketen Turkcell’li kullanıcılar var.

Turkcell, 31 Ocak 2016’ya kadar geçerli ücretsiz Full’lenen İnternet Kampanyası ile abonelerinin yüzünü bir kez daha güldürdü.

Turkcell hat sahiplerinin paketlerindeki internet kullanımları hiçbir zaman bitmeyecek. Çünkü tarifesinde yer alan internet kullanım hakkının yarısına gelen Turkcell müşterileri, telefonlarının kısa mesaj bölümüne girip FULLE yazarak 2222’ye gönderdiklerinde internet paketleri ‘full’enecek!

Kampanyadan yararlanabilmeniz için dahil olmanız gereken tarifeleri http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/cepten-internet/fulllenen-internet-kampanyasi linkindeki katılım koşulları başlığının altında bulabilirsiniz.

‘Full’lenen İnternet Kampanyası‘na dahil olduğunuzda hattınıza paketinizin yarısı kadar internetin yükleneceğini unutmayın. Örneğin 4 GB kullanım hakkınız varsa, kampanyaya  tarifenizdeki 2 GB interneti kullandıktan sonra başvurabiliyorsunuz ve anında hattınıza 2 GB daha yükleniyor.

Tarifenize yüklenen internet sadece yurt içi kullanımlar için ve paketinizin bitiş süresine kadar geçerli olacak,  bir sonraki aya veya başkasına devredilemez.

DİKKAT!
Full’lenen İnternet Kampanyası’na dahil olan Turkcell’lier , yurtiçi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş sayılacaklar.  Böylece 4.5G hizmetinin başlayacağı tarih olan 1 Nisan 2016 itibariyle, Turkcell müşterileri herhangi bir ek işlem ya da başvuru yapmadan 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlayacaktır.

KAMPANYA TARİHİ:
Kampanya 31 Ocak 2016 tarihine kadar geçerlidir.

KAMPANYA LİNKİ:
http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/cepten-internet/fulllenen-internet-kampanyasi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir