Finansbank, alışveriş yapmayı çok seven müşterileri için 1v1y.com ile ortak bir indirim kampanyası düzenledi.

Finansbank müşterileri kampanyaya katılarak 150 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olmak üzere anında 20 TL indirim kazanmak için tek yapmaları gereken Finansbank bireysel cep şubesine en az bir kez giriş yapmak.

31 Aralık 2015 tarihine kadar en az bir kez Finansbank Cep Şubesi‘ne giriş yapan Finansbank müşterilerinin sistemde kayıtlı cep telefonlarına anında bir SMS gönderilecek.

Bu kısa mesajda yer alan indirim kodu ile Finansbank müşterileri 1v1y.com’da yapacakları 150 lira ve üzeri alışverişlerde anında 20 TL indirim fırsatından faydalanabilecekler.

Kısa mesaj ile size ulaştırılan 20 TL indirim kodunu, 1V1Y.COM’da yapmış olduğunuz 150 TL ve üzeri alışverişlerde ürünler sepete atıldığında “Kupon Kodu” yazan alana eklenerek anında kullanılabilirsiniz.

İndirim kodu sadece 1 defaya mahsus olup başka kampanya kodları ile birleştirilemez ve paraya çevrilemez.

Bu kampanya sadece Finansbank’ın bireysel cep şubesi müşterileri için geçerlidir.  Bireysel/KOBİ İnternet Şubesi, KOBİ Cep Şubesi’ne ve Finansbank.enpara.com’a yapılacak olan girişler kampanyadan faydalanılamaz.

Ayrıca Finansbank Cep Şubesi’nde girerek kazanmış olduğunuz İndirim kampanyası 1V1Y.COM tarafından sunulmaktadır. Yani kazanmış olduğunuz indirim kodu ile yapacağınız alışverişlerde Finansbank banka/ kredi kartlarını kullanma zorunluluğu yoktur.

KAMPANYA LİNKİ:
https://www.finansbank.com.tr/kampanyalar/kamp1985/1v1ycom.aspx

KAMPANYA TARİHLERİ:
31 Aralık 2015 tarihine kadar geçerlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir